RU Допомога сайту Цей сайт утримується за рахунок пожертвувань небайдужих громадян, Ви можете зробити свій внесок у свободу слова в Українї!
Головна / Новини

Новини

Анатолій Гриценко підкаблучник

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 1

Чоловіки діляться на дві категорії: одні бігають за спідницями, інші – тримаються за них. Гриценко, він же реальний...

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 1

Анатолій Гриценко підкаблучник

Чоловіки діляться на дві категорії: одні бігають за спідницями, інші – тримаються за них. Гриценко, він же реальний Грищ, готовий триматися не те що руками – зубами за поділ своєї дружини Юлії Мостової. І він добре знає чому.

Як заявив відомий журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці в Фейсбуці, такого кандидата в Президенти, як Анатолій Гриценко просто не існує:

«Що я особисто думаю про кандидата в президенти Анатолія Гриценка? Я думаю, що такого кандидата не існує. А є інша людина, про яку ми мало що знаємо – Анатолій Степанович Мостовий », – розповів він.

З давніх-давен для будь-якого чоловіка не було більшої ганьби, ніж коли його називали на прізвище дружини. Така характеристика завжди давалася тільки закінченим підкаблучник. Гриценко, він же реальний Грищ, саме такий – фірмовий підкаблучник у своїй ясновельможної дружини – власниці газети «Дзеркало тижня».

Історія розвитку їх взаємовідносин досить примітна. Спочатку спритна і амбітна журналістка середньої руки Юлія Мостова з метою отримання доступу до секретної та надсекретної політичної, економічної та оборонної інформації завела інтригу з нині покійним Олександром Разумковим. У той час - 1994 рік - він був першим помічником самого Кучми, керівником групи помічників і референтів, а після відходу з АП став керівником Українського центру політичних і економічних досліджень.

Разумков справно постачав свою пасію конфіденційною інформацією, яка ставала основою для ексклюзивних матеріалів «Дзеркала тижня», і популярність газети в істеблішменті стрімко зростала. Паралельно розвивалися і їх амурні стосунки, в результаті яких народився позашлюбний син Гліб (1998р).

В якийсь момент, вочевидь, відчуваючи втому від життя на дві родини (Разумков був одружений), цивільний чоловік вирішив познайомити амбітну і вимогливу партнерку зі своїм знайомим полковником Анатолієм Гриценком.

Незабаром Разумков раптово помер, а Мостова, на той час заматеріла в спілкуванні з представниками українського політичного бомонду, усвідомила, що найкраще їй підходить роль тіньового ляльковода – вершителя доль великої політики. Саме тому вона вирішила зробити хід конем – вийти нарешті заміж і знайти підходящу кандидатуру чоловічої статі для просування в українську політику з метою подальшого закулісного впливу і задоволення свого непомірно розрісся его. З цією метою вона і зробила свою ставку на непримітного, але складно викладає свої думки військового.

Далі все було справою техніки – відвести «слухняного» Анатолія Гриценка з сім'ї, відірвати від дітей і одружити його на собі. Своєрідним весільним подарунком від новоспеченої дружини стала посада директора того ж Українського центру політичних і економічних досліджень, яку Юля пролобіювала, використовуючи свої зв'язки в найвищих кабінетах.

Саме тоді під чуйним керівництвом найдорожчої дружини взяла старт політична кар'єра Анатолія Гриценка. Тоді ж почалася і його кар'єра запеклого підкаблучника реального Грища, якого дружина вже 8 років намагається зробити Президентом.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ розпродав армію

Журналіст Старостін звинуватив Гриценка у послабленні боєздатності України напередодні російської військової агресії

Цілком усвідомлені дії Гриценка спочатку на посту міністра оборони України, а потім і на чолі профільного комітету...

Журналіст Старостін звинуватив Гриценка у послабленні боєздатності України напередодні російської військової агресії

Анатолій Гриценко. Грищ розпродав армію

Цілком усвідомлені дії Гриценка спочатку на посту міністра оборони України, а потім і на чолі профільного комітету Верховної Ради призвели до непоправних наслідків для оборони країни. Відмова від важких оперативно-тактичних ракетних комплексів «Ельбрус» (відомих у світі як Scud) не тільки обеззброїла Україну напередодні російської військової агресії у 2014 році, але і призвела, практично, до безконтрольного розповсюдження ракетних технологій в країнах «третього світу». Про це йдеться в блозі журналіста Андрія Старостіна на «Апострофі».

Як стверджує Старостін, ОТРК, що мала Україна, не суперечили нормам міжнародного Режиму контролю за ракетними технологіями. Проте, не передбачивши жодних гарантій з боку міжнародних партнерів, Анатолій Гриценко прийняв фатальне рішення позбавитися цих ракет. Знищивши важку ракетну техніку, він повністю обеззброїв армію України. Вже на початку осені 2010 року завершився процес повної ліквідації ракет на військовому арсеналі у Калинівці Винницької області.

Знищення важкої ракетної техніки катастрофічно позначилось на боєздатності України, суттєво знизивши ефективність спротиву російській віськовій агресії у 2015-2016 роках. На думку експерта Старостіна, це була была «ошибка, которая стоила Украине нескольких дивизионов Scud B и, соответственно, принесла дополнительные жертвы при обороне ОРДЛО от российской агрессии. (она) была очень слабо аргументирована тогдашним министром обороны, а затем председателем парламентского комитета Анатолием Гриценко».

Ще одним важким наслідком таких дій українського політика стало значне зростання кількості «некерованих» власників важких ракетних комплексів у світі. Так, Північна Корея, використовуючи допомогу російських вчених- хіміків та оборонних НДІ здійснила глибоку модернізацію ракет, вдвоє збільшивши дальність польоту ракет «Hwasong» (Scud D). Замовниками модернізації ракет у Північної Кореї виступили Сірія та Іран.

У 2018 році черговим замовником цих ракет виступила армія терористичної організації «Хезболла», що базується у Лівані і яка воює на стороні Башара Асада у Сирії. Експерти із спеціалізованої преси сходяться на думці, що слідом за клієнтами з Лівану обов’язково будуть і інші.

А Україна за цих умов змушена виправляти сумнозвісні рішення попередників, відновлюючи розробку важкої ракети і витрачаючи на нього величезні матеріальні ресурси. У даний час побудований новий ракетний полігон, проходять випробовування нового ОТРК «Грім» власного виробництва.

Підсумовуючи своє розслідування, журналіст Старостін робить невтішний висновок щодо ролі Гриценка у катастрофічному падінні боєздатності країни: «Таким образом, с 2007 года наше государство уже было тщательно подготовлено к невозможности эффективному сопротивлению российской военной агрессии. Причем, было подготовлено не шпионами или диверсантами, а ответственным чиновником и главой профильного комитета, который на словах никогда не придерживался пророссийских ценностей».

Розгорнути >
Будинок Грища

Гриценко володіє будинком в Конча-Заспі та 4-ма квартирами

Вартість маєтку Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа складає не менше 10 млн. гривень. До того ж Гриценко...

Гриценко володіє будинком в Конча-Заспі та 4-ма квартирами

Будинок Грища

Вартість маєтку Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа складає не менше 10 млн. гривень. До того ж Гриценко володіє 4-ма квартирами в центрі столиці. Вся нерухомість оформлена на дружину Гриценка Юлію Мостову

Ці факти оприлюднили журналісти в своєму розслідуванні. Вони вважають, що знайдена ними нерухомість в політика ставить під сумнів його чесність та посилює звинувачення у корупції, що останнім часом все частіше лунають на адресу екс-міністра оборони.

Проводячи своє розслідування, журналісти виявили на березі Дніпра на «Великій дамбі» (найдорожча частина Конча-Заспи) маєток, в якому проживає голова партії «Громадянська позиція». На цій же «Дамбі» також мешкають такі «непрості люди», як Рінат Ахметов, Вадим Новинський, Сергій Льовочкін та інші.

Ділянка Анатолія Гриценка має окремий вихід до затоки Дніпра і межує із сосновим лісом. Паркан його маєтку протягається до самої води. У зв’язку з чим виникає закономірне питання: як політик, що має начебто репутацію «чесного», свідомо порушує Закон України, який забороняє забудову 50-метрової прибережної смуги?

Майно Грища

Маєток Гриценка має площу близько 347,8 кв. м і міститься на території, що займає не менше 50 соток. Поруч із будинком розташовані особистий баскетбольний майданчик, альтанка відкритого типу і озеро із декоративним містком, а також ігровий будиночок для дочки Ганни.

Власне, політик не заперечує, що має ділянку на «дамбі», проте скромно називає своє обійстя «дачею». Це вже не перший випадок, коли деякі політики користуються такими недолугими поясненнями, аби хоч якось виправдати своє багатство, підкреслюють журналісти

Грищ корупціонер

Варто згадати, що раніше корупції Анатолія Гриценка була присвячена спеціальна публікація в УНІАН. В ній були представлені документи, скріплені підписом Гриценка, що доводить те, що він знав про махінації із скандальною землею.

Нерухомість Гриценко

Крім того, майже рік тому у відповідь на численні звернення депутатів до НАБУ програма «Наші гроші» провела журналістське розслідування стосовно колишнього міністра оборони.

Під час розслідування було виявлено, що Анатолій Гриценко має також 4 квартири у самісінькому центрі Києві, які записані на його дружину - Юлію Мостову. Все це, на думку журналістів, свідчить про те, що Гриценко не такий вже бідний та чесний, яким би він хотів показати себе перед виборцями.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко - Реальний Грищ

«Реальний Грищ»: що приховує полковник Гриценко від виборців?

Офіційну передвиборчу компанію в Україні ще не розпочато, але деякі політики вже активно зайнялися своїм піаром....

«Реальний Грищ»: що приховує полковник Гриценко від виборців?

Анатолій Гриценко - Реальний Грищ

Офіційну передвиборчу компанію в Україні ще не розпочато, але деякі політики вже активно зайнялися своїм піаром. Особливо завзято позитивний імідж намагається створити лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Гриценко — це така собі темна конячка українського політикуму. З одного боку, він публічна особа — має сайт (до речі, сайтом займалась його дружина), веде активні дискусії на теренах інтернету та нерідко стає гостем політичних ток-шоу. З іншого ж боку, він доволі скритний: дані про його статки та фінансову діяльність майже неможливо знайти. Гриценко усіляко намагається створити собі образ “справжнього полковника” — мужнього, стриманого, чесного та непідкупного. Але виявляється, що в інтернеті за ним вже давно закріпилося образливе прізвисько “Грищ”. А у Facebook навіть є група “Реальний Грищ”, що викриває бравого командира. Так що насправді приховує Гриценко та чому він є загрозою для країни?

Повернемося у часи, коли Гриценко був міністром оборони. Звісно, від нього очікували серйозних реформ, зміцнення української армії, але все, чим він запам’ятався, це... відміною онуч. Що ж, зміна дійсно глобальна! Це все було б смішно, якби не було так сумно. Насправді Гриценко провертав корупційні афери державного масштабу, знесилював та розвалював армію, розпродавав зброю, яку він попередньо списував за копійки.

Юрий Костін, генерал-лейтенант, що служив у Міноборони разом із Гриценком, стверджує, що полковник навмисно грабував армію та робив її небоєздатною. Зокрема, він розформував військове угрупування на бесарабському та південному напрямках — у 2006 році він розпустив дві механізовані бригади, ще й витратив на це 18 млн гривень бюджетних кошів. Тепер, щоб поновити роботу військових у цих напрямках, знадобиться більш ніж 100 млн гривень.

Замість того, щоб створити армію за зразком НАТО, як це декларував на публіку сам Гриценко, він робив усе навпаки. За словами Костіна, при ньому надто розрісся бюрократичний апарат Міноборони, а помічників та радників “Грищ” набирав серед непрофесіоналів та спеціалістів з інших країн. Можливо, багато військових таємниць, що мали бути під грифом “секретно”, тоді ставали легкою здобиччю іноземної розвідки.

А тепер кілька сухих цифр. За даними інтернет-спільноти “Реальний Грищ”, за часи роботи на посту міністра оборони Гриценко розпродав більш ніж 460 тис. стрілецької зброї, майже 140 млн одиниць боєприпасів, 16,5 тис. ракетно-артилерійського озброєння, 200 танків, 145 БМП та БТР, а також 8 літаків та 14 гвинтокрилів. Деякі джерела інформують, що тоді з молотка пішла майже половина українського озброєння. Загальна сума цього ганебного розпилу — 1,3 млрд гривень. Притому вся ця техніка була справною та могла б добре послужити для армії, а у теперішній ситуації вона критично необхідна! Але “справжній полковник” розпорядився нею як своєю особистою власністю.

Засвітився “Грищ” і в земельних махінаціях. У Єдиному реєстрі судових рішень зафіксовано, що Гриценко віддав 146 гектарів землі у Києві, що належала ЗСУ, одіозному олігархові Василю Хмельницькому.

Що ж станеться, якщо Гриценко здобуде посаду не просто голови Міноборони, а верховного головнокомандувача? Відповідь проста: все те саме, тільки в ще більш жахливих масштабах. Як то кажуть, робимо висновки.

Розгорнути >
Спонсор Гриценка - Сбербанк Росії

Президентську кампанію Гриценка спонсорує Сбербанк Росії

Цинізм – чи не головна риса, що притаманна реальному Грищу. Адже згадуючи його «міністерську діяльність», важко...

Президентську кампанію Гриценка спонсорує Сбербанк Росії

Спонсор Гриценка - Сбербанк Росії

Цинізм – чи не головна риса, що притаманна реальному Грищу. Адже згадуючи його «міністерську діяльність», важко підібрати доцільнішу характеристику. І, що цікаво, сьогодні цинізм Грища лише зміцнюється. Так, було виявлено зв'язок Гриценка з Росією – і це в той час, коли Україна бореться з РФ на Сході!

Згідно із розслідуванням, що було проведено траблшутінговою компанією The Underdog UnLawyers, кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації. Вони з'ясували, що Юлія Мостова і глава Сбербанку Росії в Україні Ірина Князєва спілкуються ледь не кожного дня.

«Насправді, як би хто не хотів щось вдати, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації.

Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується майже в щоденному режимі. Ірина Олексіївна Князєва – це гарний канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на нещодавній стрибок у кар'єрі Ірини, було б нерозумно не скористатися її можливостями», – розповів траблшут компанії Володимир Коваль.

Крім того, The Underdog UnLawyers з'ясували ще один досить цікавий факт: Ірина Князєва має певні зв’язки з Дмитром Фірташем, який, скоріш за все, також бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

«Ірина, насамперед, вірний топ-менеджер Валерія Хорошковського, який фактично частково контролює діяльність української філії банку. Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, зі свого боку, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких також давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка буде фінансуватися Сбербанком Росії через Ірину Князєву і можу це довести», – вказує Коваль.

Що ж до недавньої заяви Слідчого Комітету РФ про порушення справи проти Гриценка, її Володимир Коваль називає звичайним PR-ходом.

«Бачу новину про те, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти Анатолія Гриценка за політичні заяви 2014 року. За заяви 2014 року, але порушив зараз, перед виборами, зобразивши Гриценко жертвою режиму і чи не головним ворогом Володимира Путіна в Україні. Досить простий піар-хід», – підкреслили в The Underdog UnLawyers.

Слід зазначити, що ЗМІ вже неодноразово повідомляли про те, що Гриценко втратив підтримку Заходу через тісний контакт з Росією. Виникає питання – чи не на Гриценка робить ставку РФ? Що може трапитися, якщо Грищ стане президентом? Він так зухвало розпродав озброєння та землі ЗСУ, можливо, таким же чином він планує розпродати Україну?

І навіть якщо є хоча б мізерна ймовірність такого сценарію, ми повинні його попередити. Адже сьогодні небезпека нависла не лише над окремим міністерством, а над країною в цілому.

Розгорнути >
Афери Анатолія Гриценка

Земельний хапуга Гриценко, або просто “Грищ”

Після того як в УНІАН ще на початку червня опублікували документи, які підтверджують афери Анатолія Гриценка,...

Земельний хапуга Гриценко, або просто “Грищ”

Афери Анатолія Гриценка

Після того як в УНІАН ще на початку червня опублікували документи, які підтверджують афери Анатолія Гриценка, жодних офіційних заяв від правоохоронних органів з цього приводу так і не надійшло. Відсутність реакції офіційних структур виглядає як мінімум дивно, адже мова йде про власноручний підпис Анатолія Гриценка, що забезпечив незаконний продаж 24 га державної землі.

Згідно з оприлюдненими документами лідер "Громадянської позиції" Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді міністра оборони в 2005-2007 роках, незаконно продав 24 га київської землі, яка належала Збройним Силам України. Також цікаво, що ці документи підтверджують прямий корупційний зв'язок екс-міністра Гриценка із тодішнім мером Києва Леонідом (Космосом) Черновецьким.

Корупційні документи "Грища"

Міністр А.С.Гриценко

Корупційні схеми "Грища"

Злочини Міністерства оборони

Втім, це далеко не перший випадок, коли громадськість звертає увагу правоохоронців на корупційну діяльність лідера партії “Громадянська позиція”. Рік тому проведене програмою "Наші гроші" журналістське розслідування стало приводом для звернення ряду депутатів до Національного антикорупційного бюро України із закликом провести слідство стосовно злочинів Міністерства оборони часів міністра Анатолія Гриценка.

Крім того, Генпрокуратура України з 2014 року заявляла про розслідування “справи Гриценка”, хижацькі апетити якого призвели до катастрофічного грабунку української армії та зниження обороноздатності всієї держави. Як повідомляв головний військовий прокурор Анатолій Матіос, саме за часів головування Гриценка у Міноборони було відчужено військового майна майже на 2 мільярди гривень при курсі 3-5 гривень за долар, що за сьогоднішнім курсом становило б понад 15 мільярдів гривень.

З оприлюднених слідством документів варто зазначити підписану Анатолієм Гриценком у 2005 році довіреність. Цим документом він передав право підписувати договори про пайову участь у будівництві та реконструкції військового майна директору філії "Укроборонбуд" В'ячеславу Мельнику. В результаті, за так званою “схемою Гриценка” Україна за безцінь втратила щонайменше 27 військових містечок та Дніпровський військовий шпиталь. Хоча реальна ринкова вартість таких об'єктив оцінювалась у сотні мільярдів гривень, яких так потребував український бюджет.

Кримінальні справи Гриценко Анатолія

Незважаючи на вже оприлюднені докази, та довжелезний шлейф кримінальних справ, який тягнеться за Гриценко ще з 2007 року, “чесний полковник” не дуже-то остерігається правосуддя. Більше того, Анатолій Гриценко, настільки впевнений у своїй безкарності, що воліє нахабно брехати, навіть при наявності у слідства прямих доказів. Зокрема, колишній міністр не заперечив факт втрати 24 гектарів елітної землі своїм відомством, заявивши лише, що військові частини нібито були розформовані ще до нього.

Схоже, старі корупційні схеми та розкрадання державної землі не викликають у Анатолія Гриценка жодних докорів сумління. Адже такі оборудки вже давно стали звичними для наших політиків. Головне мати достатньо грошей та впливових друзів, для того щоб відкупитися. А потім можна хоч в президенти балотуватися, якщо совість дозволяє...

Розгорнути >
Грищ хапуга

“Хапуга, що розвалив армію”. Офіцери ВСУ різко висловилися про корупціонера Гриценка

Нечесними на руку командирами в українській армії важко когось здивувати, однак є людина, яка вивела грабунок...

“Хапуга, що розвалив армію”. Офіцери ВСУ різко висловилися про корупціонера Гриценка

Грищ хапуга

Нечесними на руку командирами в українській армії важко когось здивувати, однак є людина, яка вивела грабунок держави на небачений до цього рівень. Анатолій Гриценко звик красти у таких масштабах, що став рекордсменом по “списанню” за безцінь зброї та військової техніки. Не боячись ані Бога, ані чорта, колишній міністр оборони пустив з молотка рекордну кількість озброєння, чим шокував як громадськість, так і військових.

Вірні присязі офіцери і досі не перестають дивуватися тому цинізму, з яким “Грищ” розбазарював майно держави. Згідно з офіційними даними, за часи його головування в Міністерстві оборони українська армія втратила: 8 літаків, 14 вертольотів, 63 авіаційні двигуни, 16 564 одиниць ракетно-артилерійського озброєння, 200 танків та 145 БМП й БТР.

У своїй жадібності Анатолій Гриценко дійшов до того, що час від часу навіть не ставив ціну державному майну, просто “даруючи”, ба навіть знищуючи безцінну бойову техніку. Так, два літаки та два абсолютно справні вертольоти, які коштували мільйони доларів, були передані міністерством оборони на безоплатній основі приватним компаніям. Ну а більш ніж півтори тисячі ПЗРК просто знищили, щоб здати як металобрухт зацікавленим конторам.

Як неодноразово заявляв майор запасу, колишній військовий журналіст Ігор Рудич, масштаби махінацій “Грища” на посаді міністра оборони просто вражають. “Діяльність Анатолія Гриценка завдала українській армії колосальних збитків. Саме лише необґрунтоване знищення 1,5 тисячі ПЗРК завдало державі матеріальних збитків на більш ніж 100 млн. грн.!”, — зазначив майор.

Інший військовий офіцер, підполковник запасу Олександра Холява заявив, що саме на Анатолія Гриценка покладається безпосередня відповідальність за розвал Збройних сил України. "Розвалена армія стала причиною того, чому Росія пішла на анексію Криму і окупацію Донбасу. Сьогодні широко відомо, як за часів керівництва міністра Анатолія Гриценка розпродавалися за безцінь озброєння і військова техніка, земельні ділянки Міноборони у всіх куточках України. На жаль, правоохоронці так і не дали оцінки такої діяльності ", - зазначив підполковник під час відкритого звернення до журналістів.

Незважаючи на те, що довжелезний шлейф кримінальних справ тягнеться за колишнім міністром ще з 2007 року, сам “Грищ” не цурається вести публічне життя та навіть мітить у президенти! Ще б пак, адже ця людина має достатньо коштів та впливових друзів для того, аби “затягнути” розгляд будь-якої справи. Будучи впевненим у власній безкарності, Гриценко цинічно заявив, що “йде на вибори”, навіть незважаючи на відкриті кримінальні справи Національного антикорупційного бюро та військової прокуратури.

Розгорнути >
1   2   3   4   5   6   7   8  
Анатолій Гриценко. Реальний Грищ
Ми у соцмережах
Допомога сайту
Якщо Вам не все одно, яким може бути майбутнє нашої країни, надсилайте свої пропозиції нам на адресу nebaiduzhi.2018@gmail.com або заповнюйте форму зворотнього зв'язку, і ми разом відкриємо правду про те, хто такий Грищ!

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Займаючи посаду міністра оборони, Грищ розікрав і практично знищив нашу армію. Гриценко розпродавав за безцінь землі і озброєння, методично зводячи нанівець боєздатність збройних сил України.

Незважаючи на пряме відношення до армії, за час військових дій в зоні АТО Гриценко жодного разу не відвідав Схід. Крім того, реальний Грищ – це зовсім не скромний і бідний полковник, яким він намагається себе показати. На своїх аферах він зміг заробити сотні мільйонів гривень і купити елітне майно в центрі Києва і Конча-Заспі.

Реальний Грищ – це не чесність і перспективи. Реальний Грищ – це корупція і афери на державному рівні. Ми не дозволимо Гриценку розікрасти Україну!

Розгорнути >