RU Допомога сайту Цей сайт утримується за рахунок пожертвувань небайдужих громадян, Ви можете зробити свій внесок у свободу слова в Українї!
Головна / Новини

Новини

Анатолій Гриценко. Грищ заперечує свої статки

Гриценко відмовляється коментувати інформацію про елітний маєток та квартири у Києві

Гриценко не хоче розкривати інформацію про джерела надходження коштів для придбання елітного маєтку. Экс-міністр...

Гриценко відмовляється коментувати інформацію про елітний маєток та квартири у Києві

Анатолій Гриценко. Грищ заперечує свої статки

Гриценко не хоче розкривати інформацію про джерела надходження коштів для придбання елітного маєтку.

Экс-міністр оборони України і один із можливих кандидатів у президенти, Анатолій Гриценко, відмовляється надавати інформацію про джерело надходження коштів для придбання елітного маєтку у передмісті та чотирьох квартир в Києві.

«Простите, я глупости не комментирую. Это к тем, кто их запускает», – різко відповів політик на питання журналістки.

Позиція політика як мінімум дивна, тому що у 2014 році у гостях у екс-міністра була знімальна група «Нового каналу».

Політик і члени його сім’ї хизувалися саме цим маєтком і облаштованою ділянкою. Зараз же Гриценко не готовий пояснити журналістам, як заробив гроші на будинок. Більш того, нещодавно у програмі «HARD з Влащенко» на каналі ZIK, Анатолій Гриценко заявив, що сукупний місячний дохід його сім’ї складає всього близько 30 тис. грн.

Нагадаємо, у соціальній мережі Facebook з’явилось відео з аеро зйомкою маєтку Гриценка у котеджному містечку недалеко від елітної Конча-Заспи – вартістю не менше 10 млн. грн.

Автори сюжету стверджують, що серед сусідів політика – Рінат Ахметов, Сергій Льовочкін, Вадим Новинський. Ділянка поруч із сосновим лісом, має власний вихід до води. Площа будинку 347,8 кв. м., територія ділянки не менше 50 соток, на ділянці є невелике озерце із декоративним містком, спортивний майданчик, дитячий дерев’яний будиночок.

Також була опублікована інформація із реєстру нерухомості про наявність у сім’ї Гриценка чотирьох квартир у центрі Києва. Усе майно оформлено на дружину політика, головного редактора «Дзеркала тижня», Юлію Мостову.

Раніше, ЗМІ з посиланням на УНІАН повідомляли, що екс-міністр оборони А. Гриценко незаконно передав приватній компанії 24 гектари елітної землі Міноборони – на Столичному шосе. Були оприлюднені документи за підписом політика. Звинувачення УНІАН Гриценко також відмовився коментувати.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ тримається за спідницю Мостової

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 2

Інтриганка до мозку кісток та кмітлива щодо всіх політичних розкладах, Мостова стала справжнім ляльководом...

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 2

Анатолій Гриценко. Грищ тримається за спідницю Мостової

Інтриганка до мозку кісток та кмітлива щодо всіх політичних розкладах, Мостова стала справжнім ляльководом для слабохарактерного і нехаризматичного Гриценка. Тепер Гриценко, перетворившись в Грища-підкаблучника, робив тільки те, що йому наказувала дружина.

Вона звела його з Ющенком, і після перемоги Помаранчевої революції вона ж допомогла через свої зв'язки з його призначенням на посаду Міністра оборони. Вона ж познайомила свого Грища з Кредісовим – бандитом і корупціонером, якого повинні були ось-ось запроторити до в'язниці на 10 років і порадила чоловіку взяти корупціонера заступником з економіки. Результат не змусив себе чекати – за підписом Грища і за допомогою «схемника» Кредісова за безцінь продано військового майна і земель на мільярди, обороноздатність країни виявилася під загрозою.

Все більше входячи в раж, розжившись на корупційних схемах свого підкаблучника з Кредісовим елітною нерухомістю в Конча-Заспі і 4-ма квартирами в центрі столиці, керуюча кар'єрою чоловіка Мостова допомогла йому обзавестися депутатським мандатом у фракції «Наша Україна», потім мандатом «Народної Самооборони», а потім в новому Парламенті отримати посаду глави комітету Верховної Ради з питань оборони.

Юлія Мостова

Подальший шлях в політику реального Грища вельми характерний для особливого роду політиків, кар'єрою яких керують дружини з невгамовними амбіціями. Організація в 2008 році свого безбарвної громадської організації «Громадянська позиція», переходи з фракції у фракцію, програні вибори в 2010 і 2014 роках ... Часом неозброєним оком було видно, наскільки все це обтяжливо і нецікаво для самого антихаризматика і інтроверта Анатолія Гриценка. Однак саме з тих пір прищеплена Юлією Мостовою політична всеїдність і безпринципність реального Грища починала приносити їй бажані дивіденди.

І ось новий віраж політичної кар'єри Анатолія Гриценка – Президентські вибори 2019 року. На цей раз Юлія Мостова вирішила поставити на кін не тільки всі свої медійні можливості, а й репутацію. «Дзеркало тижня» відчайдушно публікує іміджеві матеріали в друкованій та електронній версії. Вона ж керує сайтом свого чоловіка і мережевими ресурсами.

Як відомо, найскладнішим і найважливішим питанням на будь-яких виборах, а тим більше Президентських, є гроші. І тут Юлія Мостова, не церемонячись і не проявляючи зайву в таких справах педантичність, рішуче звернулася ... до Росії. За повідомленнями компанії The Underdog Unlawyers «в даний час кандидат в Президенти Анатолій Гриценко і Юлія Мостова ведуть активний діалог з представниками Російської Федерації, а зв'язковим між ними виступає« Сбербанк России ». А так як «не царська це справа» «справжнім полковникам» з ворогами Батьківщини приятелювати, то саме Юлія Мостова мало не кожен день спілкується з главою «Ощадбанку Росії» Іриною Князєвої, уточнює видання ... The Underdog Unlawyers цитує висловлювання свого представника Володимира Коваля, який стверджує, що «Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, ... давно називають спонсорами кампанії Гриценко». «Я здогадуюся, що кампанія Гриценко фінансуватиметься« Сбербанком Росії »через Ірину Князеву, і можу це довести», – підкреслив Коваль.

В одній зі своїх статей Мостова написала про те, що вона збирається залишитися в країні, в якій стало «темніше перед світанком». Юля з нетерпінням чекає свого особистого світанку, який міг би наступити для неї з перемогою Грища на президентських виборах 2019 року. І тому не гребує йти на контакт навіть з ворогом, для того щоб за всяку ціну привести до влади свого невдалого чоловіка.

Втілюючи в собі і своїх непомірних політичних амбіціях все те царство «темного», про що сама ж і написала, вона прирікає на поразку не тільки себе, але і підводить до остаточного краху кар'єру невдалого чоловіка-підкаблучника. Тому що світанок, напевно, буде залежати від усвідомленого вибору виборців, які навчилися розбиратися в хитрощах і маніпуляціях, в тому числі, і Юлії Мостової.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ просить грошей у Коломойського

“Гриценко просив 5 мiльйонiв у олігарха” - із розмови Коломойського з Бродським

У мережі Інтернет з’явився запис розмови телефоном між відомим олігархом Ігорем Коломойським та Михайлом Бродським,...

“Гриценко просив 5 мiльйонiв у олігарха” - із розмови Коломойського з Бродським

Анатолій Гриценко. Грищ просить грошей у Коломойського

У мережі Інтернет з’явився запис розмови телефоном між відомим олігархом Ігорем Коломойським та Михайлом Бродським, оприлюднений активістами. У записі йдеться про голову партії «Громадська позиція» Анатолія Гриценка. Із розмови господаря «Привата» стає відомо, що Гриценко просив у нього 5 мільйонів доларів. При цьому, Коломойський наполягає, що Гриценко просив гроші не на якийсь проект, а саме для себе.

Уривок телефонної розмови (переклад):

Коломойський: Скажи мені, я тобі казав, що вони покидьки?

Бродський: Так.

Коломойський: Я тобі казав, що цей хабарник Гриценко в мене п'ять мільйонів просив?

Бродський: Ну.

Коломойський: казав тобі про це?!

Бродський: Так, так.

Варто зазначити, що це ще один матеріал, який заплямовує репутацію Анатолія Гриценка. Як відомо, журналісти проекту “Наші Гроші” оприлюднили відео маєтку Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа, вартість якого оцінюється у кілька десятків мільйонів гривень, крім цього журналісти знайшли у Гриценка чотири квартири у центрі Києва, записані на дружину Юлію Мостову.

До того ж, на сайті УНІАН ще на початку червня опублікували документи із власноручним підписом Анатолія Гриценка, стосовно незаконного продажу 24 га. державної землі, які він підписав, обіймаючи посаду міністра оборони України.

Розгорнути >
Анатолий Гриценко технический кандидат

Гриценко-технічний кандидат Львочкіна – «Ділова столиця»

Кілька місяців тому, коли кандидат у Президенти Анатолій Гриценко був повністю зайнятий збиранням під свої...

Гриценко-технічний кандидат Львочкіна – «Ділова столиця»

Анатолий Гриценко технический кандидат

Кілька місяців тому, коли кандидат у Президенти Анатолій Гриценко був повністю зайнятий збиранням під свої прапори різних мікро і нано-партій, у нього зненацька з'явився неочікуваний політичний союзник в особі екс-голови Адміністрації президента Януковича, а нині – одного із лідерів «Оппоблоку» Сергія Льовочкіна, який просто розсипався перед Гриценком у компліментах у своєму інтерв'ю РБК.

За словами Льовочкіна, якщо Гриценко зуміє об'єднати «демократичних малюків», то у нього з'являться не просто хороші шанси, а можливість вийти до другого туру президентських виборів і навіть перемогти там будь-якого суперника, включно із «єдиним кандидатом від південного сходу» та опозиції Юрія Бойка.

Здавалося б, навіщо конкуренту та політичному супротивнику хвалити Гриценка? Та тому, що Гриценко – «консерва Льовочкіна», як образно назвав кандидата в президенти журналіст Олександр Дубинський, у своєму відеоблозі, підкреслюючи, що «Гриценко – часть избирательных проектов Левочкина»

Редактор рубрики «Політика» газети «Деловая столица» Тарас Клочко вважає, що «исключать возможность своеобразного подковерного взаимовыгодного альянса между экс-"регионалом" и бывшим министром обороны… не стоит. А получается так, что "единый кандидат от оппозиции" Гриценко на сегодняшний день вполне в интересах Левочкина».

Тим більше, що обоє по-своєму мріють про єдиного кандидата: Льовочкін – під південного сходу, а Гриценко від об’єднаної демократичної опозиції партії влади.

На думку Тараса Клочко, за умов, коли президентські вибори розглядаються як поле бою між виключно Порошенко та Тимошенко, на якому нема місця «кандидату від південного сходу», «Оппоблоку» за будь-яку ціну необхідно вклинитися та ліквідувати монополію цих двох на отримання почесного призу у вигляді президентського крісла.

Ось тут Гриценко у ролі «трєтьої сили» може надати серйозну послугу Льовочкіну. «Выступая в этом случае своеобразным техническим кандидатом Гриценко выполняет классическую техническую функцию — дробит электорат национал-демократов, что дает некоторый шанс тому же Бойко. Как минимум на выход во второй тур, что без голосов из оккупированных Крыма и Донбасса совсем непросто даже для "единого кандидата от юго-востока", каковым Бойко, скорее всего, не станет», – робить висновок Тарас Клочко.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко підкаблучник

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 1

Чоловіки діляться на дві категорії: одні бігають за спідницями, інші – тримаються за них. Гриценко, він же реальний...

Як Юлія Мостова зробила з Анатолія Гриценка підкаблучника Грища Частина 1

Анатолій Гриценко підкаблучник

Чоловіки діляться на дві категорії: одні бігають за спідницями, інші – тримаються за них. Гриценко, він же реальний Грищ, готовий триматися не те що руками – зубами за поділ своєї дружини Юлії Мостової. І він добре знає чому.

Як заявив відомий журналіст Олександр Дубінський на своїй сторінці в Фейсбуці, такого кандидата в Президенти, як Анатолій Гриценко просто не існує:

«Що я особисто думаю про кандидата в президенти Анатолія Гриценка? Я думаю, що такого кандидата не існує. А є інша людина, про яку ми мало що знаємо – Анатолій Степанович Мостовий », – розповів він.

З давніх-давен для будь-якого чоловіка не було більшої ганьби, ніж коли його називали на прізвище дружини. Така характеристика завжди давалася тільки закінченим підкаблучник. Гриценко, він же реальний Грищ, саме такий – фірмовий підкаблучник у своїй ясновельможної дружини – власниці газети «Дзеркало тижня».

Історія розвитку їх взаємовідносин досить примітна. Спочатку спритна і амбітна журналістка середньої руки Юлія Мостова з метою отримання доступу до секретної та надсекретної політичної, економічної та оборонної інформації завела інтригу з нині покійним Олександром Разумковим. У той час - 1994 рік - він був першим помічником самого Кучми, керівником групи помічників і референтів, а після відходу з АП став керівником Українського центру політичних і економічних досліджень.

Разумков справно постачав свою пасію конфіденційною інформацією, яка ставала основою для ексклюзивних матеріалів «Дзеркала тижня», і популярність газети в істеблішменті стрімко зростала. Паралельно розвивалися і їх амурні стосунки, в результаті яких народився позашлюбний син Гліб (1998р).

В якийсь момент, вочевидь, відчуваючи втому від життя на дві родини (Разумков був одружений), цивільний чоловік вирішив познайомити амбітну і вимогливу партнерку зі своїм знайомим полковником Анатолієм Гриценком.

Незабаром Разумков раптово помер, а Мостова, на той час заматеріла в спілкуванні з представниками українського політичного бомонду, усвідомила, що найкраще їй підходить роль тіньового ляльковода – вершителя доль великої політики. Саме тому вона вирішила зробити хід конем – вийти нарешті заміж і знайти підходящу кандидатуру чоловічої статі для просування в українську політику з метою подальшого закулісного впливу і задоволення свого непомірно розрісся его. З цією метою вона і зробила свою ставку на непримітного, але складно викладає свої думки військового.

Далі все було справою техніки – відвести «слухняного» Анатолія Гриценка з сім'ї, відірвати від дітей і одружити його на собі. Своєрідним весільним подарунком від новоспеченої дружини стала посада директора того ж Українського центру політичних і економічних досліджень, яку Юля пролобіювала, використовуючи свої зв'язки в найвищих кабінетах.

Саме тоді під чуйним керівництвом найдорожчої дружини взяла старт політична кар'єра Анатолія Гриценка. Тоді ж почалася і його кар'єра запеклого підкаблучника реального Грища, якого дружина вже 8 років намагається зробити Президентом.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ розпродав армію

Журналіст Старостін звинуватив Гриценка у послабленні боєздатності України напередодні російської військової агресії

Цілком усвідомлені дії Гриценка спочатку на посту міністра оборони України, а потім і на чолі профільного комітету...

Журналіст Старостін звинуватив Гриценка у послабленні боєздатності України напередодні російської військової агресії

Анатолій Гриценко. Грищ розпродав армію

Цілком усвідомлені дії Гриценка спочатку на посту міністра оборони України, а потім і на чолі профільного комітету Верховної Ради призвели до непоправних наслідків для оборони країни. Відмова від важких оперативно-тактичних ракетних комплексів «Ельбрус» (відомих у світі як Scud) не тільки обеззброїла Україну напередодні російської військової агресії у 2014 році, але і призвела, практично, до безконтрольного розповсюдження ракетних технологій в країнах «третього світу». Про це йдеться в блозі журналіста Андрія Старостіна на «Апострофі».

Як стверджує Старостін, ОТРК, що мала Україна, не суперечили нормам міжнародного Режиму контролю за ракетними технологіями. Проте, не передбачивши жодних гарантій з боку міжнародних партнерів, Анатолій Гриценко прийняв фатальне рішення позбавитися цих ракет. Знищивши важку ракетну техніку, він повністю обеззброїв армію України. Вже на початку осені 2010 року завершився процес повної ліквідації ракет на військовому арсеналі у Калинівці Винницької області.

Знищення важкої ракетної техніки катастрофічно позначилось на боєздатності України, суттєво знизивши ефективність спротиву російській віськовій агресії у 2015-2016 роках. На думку експерта Старостіна, це була была «ошибка, которая стоила Украине нескольких дивизионов Scud B и, соответственно, принесла дополнительные жертвы при обороне ОРДЛО от российской агрессии. (она) была очень слабо аргументирована тогдашним министром обороны, а затем председателем парламентского комитета Анатолием Гриценко».

Ще одним важким наслідком таких дій українського політика стало значне зростання кількості «некерованих» власників важких ракетних комплексів у світі. Так, Північна Корея, використовуючи допомогу російських вчених- хіміків та оборонних НДІ здійснила глибоку модернізацію ракет, вдвоє збільшивши дальність польоту ракет «Hwasong» (Scud D). Замовниками модернізації ракет у Північної Кореї виступили Сірія та Іран.

У 2018 році черговим замовником цих ракет виступила армія терористичної організації «Хезболла», що базується у Лівані і яка воює на стороні Башара Асада у Сирії. Експерти із спеціалізованої преси сходяться на думці, що слідом за клієнтами з Лівану обов’язково будуть і інші.

А Україна за цих умов змушена виправляти сумнозвісні рішення попередників, відновлюючи розробку важкої ракети і витрачаючи на нього величезні матеріальні ресурси. У даний час побудований новий ракетний полігон, проходять випробовування нового ОТРК «Грім» власного виробництва.

Підсумовуючи своє розслідування, журналіст Старостін робить невтішний висновок щодо ролі Гриценка у катастрофічному падінні боєздатності країни: «Таким образом, с 2007 года наше государство уже было тщательно подготовлено к невозможности эффективному сопротивлению российской военной агрессии. Причем, было подготовлено не шпионами или диверсантами, а ответственным чиновником и главой профильного комитета, который на словах никогда не придерживался пророссийских ценностей».

Розгорнути >
Будинок Грища

Гриценко володіє будинком в Конча-Заспі та 4-ма квартирами

Вартість маєтку Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа складає не менше 10 млн. гривень. До того ж Гриценко...

Гриценко володіє будинком в Конча-Заспі та 4-ма квартирами

Будинок Грища

Вартість маєтку Анатолія Гриценка в елітному селищі Конча-Заспа складає не менше 10 млн. гривень. До того ж Гриценко володіє 4-ма квартирами в центрі столиці. Вся нерухомість оформлена на дружину Гриценка Юлію Мостову

Ці факти оприлюднили журналісти в своєму розслідуванні. Вони вважають, що знайдена ними нерухомість в політика ставить під сумнів його чесність та посилює звинувачення у корупції, що останнім часом все частіше лунають на адресу екс-міністра оборони.

Проводячи своє розслідування, журналісти виявили на березі Дніпра на «Великій дамбі» (найдорожча частина Конча-Заспи) маєток, в якому проживає голова партії «Громадянська позиція». На цій же «Дамбі» також мешкають такі «непрості люди», як Рінат Ахметов, Вадим Новинський, Сергій Льовочкін та інші.

Ділянка Анатолія Гриценка має окремий вихід до затоки Дніпра і межує із сосновим лісом. Паркан його маєтку протягається до самої води. У зв’язку з чим виникає закономірне питання: як політик, що має начебто репутацію «чесного», свідомо порушує Закон України, який забороняє забудову 50-метрової прибережної смуги?

Майно Грища

Маєток Гриценка має площу близько 347,8 кв. м і міститься на території, що займає не менше 50 соток. Поруч із будинком розташовані особистий баскетбольний майданчик, альтанка відкритого типу і озеро із декоративним містком, а також ігровий будиночок для дочки Ганни.

Власне, політик не заперечує, що має ділянку на «дамбі», проте скромно називає своє обійстя «дачею». Це вже не перший випадок, коли деякі політики користуються такими недолугими поясненнями, аби хоч якось виправдати своє багатство, підкреслюють журналісти

Грищ корупціонер

Варто згадати, що раніше корупції Анатолія Гриценка була присвячена спеціальна публікація в УНІАН. В ній були представлені документи, скріплені підписом Гриценка, що доводить те, що він знав про махінації із скандальною землею.

Нерухомість Гриценко

Крім того, майже рік тому у відповідь на численні звернення депутатів до НАБУ програма «Наші гроші» провела журналістське розслідування стосовно колишнього міністра оборони.

Під час розслідування було виявлено, що Анатолій Гриценко має також 4 квартири у самісінькому центрі Києві, які записані на його дружину - Юлію Мостову. Все це, на думку журналістів, свідчить про те, що Гриценко не такий вже бідний та чесний, яким би він хотів показати себе перед виборцями.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко - Реальний Грищ

«Реальний Грищ»: що приховує полковник Гриценко від виборців?

Офіційну передвиборчу компанію в Україні ще не розпочато, але деякі політики вже активно зайнялися своїм піаром....

«Реальний Грищ»: що приховує полковник Гриценко від виборців?

Анатолій Гриценко - Реальний Грищ

Офіційну передвиборчу компанію в Україні ще не розпочато, але деякі політики вже активно зайнялися своїм піаром. Особливо завзято позитивний імідж намагається створити лідер партії “Громадянська позиція” Анатолій Гриценко.

Гриценко — це така собі темна конячка українського політикуму. З одного боку, він публічна особа — має сайт (до речі, сайтом займалась його дружина), веде активні дискусії на теренах інтернету та нерідко стає гостем політичних ток-шоу. З іншого ж боку, він доволі скритний: дані про його статки та фінансову діяльність майже неможливо знайти. Гриценко усіляко намагається створити собі образ “справжнього полковника” — мужнього, стриманого, чесного та непідкупного. Але виявляється, що в інтернеті за ним вже давно закріпилося образливе прізвисько “Грищ”. А у Facebook навіть є група “Реальний Грищ”, що викриває бравого командира. Так що насправді приховує Гриценко та чому він є загрозою для країни?

Повернемося у часи, коли Гриценко був міністром оборони. Звісно, від нього очікували серйозних реформ, зміцнення української армії, але все, чим він запам’ятався, це... відміною онуч. Що ж, зміна дійсно глобальна! Це все було б смішно, якби не було так сумно. Насправді Гриценко провертав корупційні афери державного масштабу, знесилював та розвалював армію, розпродавав зброю, яку він попередньо списував за копійки.

Юрий Костін, генерал-лейтенант, що служив у Міноборони разом із Гриценком, стверджує, що полковник навмисно грабував армію та робив її небоєздатною. Зокрема, він розформував військове угрупування на бесарабському та південному напрямках — у 2006 році він розпустив дві механізовані бригади, ще й витратив на це 18 млн гривень бюджетних кошів. Тепер, щоб поновити роботу військових у цих напрямках, знадобиться більш ніж 100 млн гривень.

Замість того, щоб створити армію за зразком НАТО, як це декларував на публіку сам Гриценко, він робив усе навпаки. За словами Костіна, при ньому надто розрісся бюрократичний апарат Міноборони, а помічників та радників “Грищ” набирав серед непрофесіоналів та спеціалістів з інших країн. Можливо, багато військових таємниць, що мали бути під грифом “секретно”, тоді ставали легкою здобиччю іноземної розвідки.

А тепер кілька сухих цифр. За даними інтернет-спільноти “Реальний Грищ”, за часи роботи на посту міністра оборони Гриценко розпродав більш ніж 460 тис. стрілецької зброї, майже 140 млн одиниць боєприпасів, 16,5 тис. ракетно-артилерійського озброєння, 200 танків, 145 БМП та БТР, а також 8 літаків та 14 гвинтокрилів. Деякі джерела інформують, що тоді з молотка пішла майже половина українського озброєння. Загальна сума цього ганебного розпилу — 1,3 млрд гривень. Притому вся ця техніка була справною та могла б добре послужити для армії, а у теперішній ситуації вона критично необхідна! Але “справжній полковник” розпорядився нею як своєю особистою власністю.

Засвітився “Грищ” і в земельних махінаціях. У Єдиному реєстрі судових рішень зафіксовано, що Гриценко віддав 146 гектарів землі у Києві, що належала ЗСУ, одіозному олігархові Василю Хмельницькому.

Що ж станеться, якщо Гриценко здобуде посаду не просто голови Міноборони, а верховного головнокомандувача? Відповідь проста: все те саме, тільки в ще більш жахливих масштабах. Як то кажуть, робимо висновки.

Розгорнути >
Спонсор Гриценка - Сбербанк Росії

Президентську кампанію Гриценка спонсорує Сбербанк Росії

Цинізм – чи не головна риса, що притаманна реальному Грищу. Адже згадуючи його «міністерську діяльність», важко...

Президентську кампанію Гриценка спонсорує Сбербанк Росії

Спонсор Гриценка - Сбербанк Росії

Цинізм – чи не головна риса, що притаманна реальному Грищу. Адже згадуючи його «міністерську діяльність», важко підібрати доцільнішу характеристику. І, що цікаво, сьогодні цинізм Грища лише зміцнюється. Так, було виявлено зв'язок Гриценка з Росією – і це в той час, коли Україна бореться з РФ на Сході!

Згідно із розслідуванням, що було проведено траблшутінговою компанією The Underdog UnLawyers, кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко і його дружина Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації. Вони з'ясували, що Юлія Мостова і глава Сбербанку Росії в Україні Ірина Князєва спілкуються ледь не кожного дня.

«Насправді, як би хто не хотів щось вдати, Анатолій Гриценко та Юлія Мостова дуже активно спілкуються з представниками Російської Федерації.

Одним з каналів зв'язку для них є Ірина Олексіївна Князєва, глава правління Сбербанку Росії в Україні, з якою Юлія Мостова спілкується майже в щоденному режимі. Ірина Олексіївна Князєва – це гарний канал зв'язку. І Юлія Мостова, і Анатолій Гриценко знайомі з нею не один рік, більш того, зважаючи на нещодавній стрибок у кар'єрі Ірини, було б нерозумно не скористатися її можливостями», – розповів траблшут компанії Володимир Коваль.

Крім того, The Underdog UnLawyers з'ясували ще один досить цікавий факт: Ірина Князєва має певні зв’язки з Дмитром Фірташем, який, скоріш за все, також бере участь у фінансуванні президентської кампанії Гриценка.

«Ірина, насамперед, вірний топ-менеджер Валерія Хорошковського, який фактично частково контролює діяльність української філії банку. Ірина супроводжує процес непрямого продажу банку своєму патрону. Це її роль, завдання і місія перебування на нинішній посаді. Валерій Хорошковський, зі свого боку, є бізнес-партнером Сергія Льовочкіна і Дмитра Фірташа, яких також давно називають спонсорами кампанії Гриценка. Я здогадуюся, що кампанія Гриценка буде фінансуватися Сбербанком Росії через Ірину Князєву і можу це довести», – вказує Коваль.

Що ж до недавньої заяви Слідчого Комітету РФ про порушення справи проти Гриценка, її Володимир Коваль називає звичайним PR-ходом.

«Бачу новину про те, що Слідчий комітет Російської Федерації порушив кримінальну справу проти Анатолія Гриценка за політичні заяви 2014 року. За заяви 2014 року, але порушив зараз, перед виборами, зобразивши Гриценко жертвою режиму і чи не головним ворогом Володимира Путіна в Україні. Досить простий піар-хід», – підкреслили в The Underdog UnLawyers.

Слід зазначити, що ЗМІ вже неодноразово повідомляли про те, що Гриценко втратив підтримку Заходу через тісний контакт з Росією. Виникає питання – чи не на Гриценка робить ставку РФ? Що може трапитися, якщо Грищ стане президентом? Він так зухвало розпродав озброєння та землі ЗСУ, можливо, таким же чином він планує розпродати Україну?

І навіть якщо є хоча б мізерна ймовірність такого сценарію, ми повинні його попередити. Адже сьогодні небезпека нависла не лише над окремим міністерством, а над країною в цілому.

Розгорнути >
1   2   3   4   5   6   7   8  
Анатолій Гриценко. Реальний Грищ
Ми у соцмережах
Допомога сайту
Якщо Вам не все одно, яким може бути майбутнє нашої країни, надсилайте свої пропозиції нам на адресу nebaiduzhi.2018@gmail.com або заповнюйте форму зворотнього зв'язку, і ми разом відкриємо правду про те, хто такий Грищ!

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Займаючи посаду міністра оборони, Грищ розікрав і практично знищив нашу армію. Гриценко розпродавав за безцінь землі і озброєння, методично зводячи нанівець боєздатність збройних сил України.

Незважаючи на пряме відношення до армії, за час військових дій в зоні АТО Гриценко жодного разу не відвідав Схід. Крім того, реальний Грищ – це зовсім не скромний і бідний полковник, яким він намагається себе показати. На своїх аферах він зміг заробити сотні мільйонів гривень і купити елітне майно в центрі Києва і Конча-Заспі.

Реальний Грищ – це не чесність і перспективи. Реальний Грищ – це корупція і афери на державному рівні. Ми не дозволимо Гриценку розікрасти Україну!

Розгорнути >