RU Допомога сайту Цей сайт утримується за рахунок пожертвувань небайдужих громадян, Ви можете зробити свій внесок у свободу слова в Українї!
Головна / Новини

Новини

Гриценко втрачає позиціїї

Садовий ховає президентські амбіції Гриценка

У штабі кандидата у Президенти Анатолія Гриценка панують зневіра і апатія. Деяке пожвавлення, викликане рейтингом,...

Садовий ховає президентські амбіції Гриценка

Гриценко втрачає позиціїї

У штабі кандидата у Президенти Анатолія Гриценка панують зневіра і апатія. Деяке пожвавлення, викликане рейтингом, оприлюдненим соціологічною компанією, хай навіть із ознакою фейковості, а також гіпотезами деяких експертів стосовно шансів Гриценка поборотися за президентську булаву у разі об'єднання із Садовим та Вакарчуком змінилося розпачем та усвідомленням краху проекту «Гриценко-Президент».

Така різка зміна настроїв у лавах симпатиків Гриценка сталася через те, що мер Львова і лідер партії «Самопоміч» Андрій Садовий оголосив про своє рішення взяти самостійну участь в президентській гонці і, таким чином, підвів рішучу риску під усякого роду домислами та чутками щодо можливого об'єднання із Анатолієм Гриценком.

А ще зовсім нещодавно, як передає ресурс replyua.net, український блогер Сергій Марченко писав: «Теоретически, Гриценко со своим рейтингом мог побороться за второй тур, если бы выступил как единый кандидат от всех демократических оппозиционных сил. После выдвижения Садового оба наберут свои 3% голосов и пролетят»…

Практично про це ж говорив Віктор Балога, неформальний начальник штабу Анатолія Гриценка, який стверджував, що перемогти в президентській гонці можна тільки шляхом створення сплаву молодих (Вакарчука та «битих» політиків (Садового і Гриценка). В іншому разі, на думку відомого політика, «ніхто не має шансів. Це просто спортивний забіг на президентську дистанцію в черговий раз. Я вам це відповідально заявляю. Разом – це точно успіх. Окремо – це просто трата часу і коштів».

Чому ж Садовий не захотів об’єднуватися із Гриценком? З однієї сторони, як справедливо зауважив Сергій Марченко, «Андрей Садовый прекрасно понимает, что пролетает мимо второго тура на большой скорости. …Садовому важно баллотироваться, чтобы поднять вокруг себя хайп и хорошенько пропиарить «Самопоміч» перед выборами в Раду. Выдвижение в президенты сильного кандидата и интерес прессы к нему гарантировано добавит «Самопомічі» пару процентов на выборах».

Однак, існує ще одна, вочевидь, більш серйозна причина. І причина ця – сама токсична особа Гриценка, який, як заявив глава фракції «Самопоміч» у Верховній раді Олег Березюк в інтерв'ю "Главкому" не є «політиком нової генерації». Як пояснив нардеп для нього (а, значить, і для Садового) «Гриценко є, як і всі решта, частиною постколоніальної системи управління державою."

Вочевидь, за допомогою такого обтічного формулювання Березюк (і Садовий) хотіли пояснити небажання жертвувати своєю особистою репутацією і пов'язувати свою політичну долю із топ- корупціонером, що звинувачується в махінаціях з нерухомістю, у земельному дерибані, розпродажі задешево озброєння, ослабленні обороноздатності країни, ганебних зв'язках із Росією.

Відмовивши в об'єднанні Гриценку, Садовий, практично поховав президентські амбіції «справжнього полковника». Тим більше, як заявляє експерт Сергій Марченко, «сильной партии у Гриценко все равно нет и на парламентских Гриценко «Самопомічі» не конкурент, но демократическая оппозиция потому и оппозиция, что объединяться не способна».

Марченко пропонує «не…называть больше новыми политиками Гриценко и Садового. Хотя бы потому, что каждый из них в политике уже больше 15 лет, ничего нового там нет». «Два украинца и три гетмана – вычеркиваем», – робить висновок експерт.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко з військовими

Вислужуючись перед Януковичем, Гриценко проводив спільні стрільби з РФ для зриву євроатлантичної інтеграції – військовий експерт Сергій Хмєлєвський

Як повідомив ресурс MIGnews.com.ua, згідно із заявою військового експерта екс-керівника ЦТРС Збройних Сил України Сергія...

Вислужуючись перед Януковичем, Гриценко проводив спільні стрільби з РФ для зриву євроатлантичної інтеграції – військовий експерт Сергій Хмєлєвський

Анатолій Гриценко з військовими

Як повідомив ресурс MIGnews.com.ua, згідно із заявою військового експерта екс-керівника ЦТРС Збройних Сил України Сергія Хмелевскького, Анатолій Гриценко у 2006 році наказав передислокувати зенітно-ракетний полк для проведення спільних навчань армій України та РФ.

«В сентябре 2006 года Гриценко повез зенитно-ракетный полк Воздушных сил Украины на полигон Телемба (республика Бурятия, РФ) для совместных учений армии Украины со структурами ПВО России. Лучшие военнослужащие сводного зенитно-ракетного полка даже были тогда награждены в соответствии с приказом министра обороны Украины Анатолия Гриценко», – повідомив Хмелевський.

Пропонуючи оцінити ці бойові пуски через призму їхнього сприйняття західними партнерами України, експерт підкреслює: «Первое, что бросается в глаза – стрельбы украинских ракетчиков на российском полигоне осуществлялись в рамках оперативно-стратегического командно-штабного учения "Чистое небо – 2006". То есть, боевые пуски в России проводились параллельно с учениями на шести полигонах министерства обороны Украины. Тема учений, по информации распространенной пресс-службой минобороны Украины, была определена как "уточнение замысла по применению Воздушных сил ВС Украины и управление ими во время выполнения задач по назначению". Нетрудно представить, как читались эти слова в странах НАТО».

«Впервые за всю историю отношений между военными ведомствами Украины и России, РФ предоставила украинцам возможность пострелять на полигоне Телемба. Военно-транспортная авиация Украины занималась передислокацией боевых обслуг зенитных ракетных подразделений и боеприпасов на территорию России. Украина не пожалела на эти цели около миллиона долларов США… И вишенка на тортик – практически в это же время в Брюсселе, в штаб-квартире Альянса, премьер-министр Виктор Янукович заявил о неготовности Украины присоединиться к Плану действий по членству в НАТО», – нагадав експерт.

«В следующем 2007 году Гриценко снова принял участие в учениях - уже на полигоне в Астраханской области РФ», – написав військовий експерт екс-керівник ЦТРС Збройних Сил України Сергій Хмелевський.

У зв'язку із інформацією, розповсюдженою Сергієм Хмелевським про роль тодішнього міністра оборони України, а нині політика і кандидата в Президенти Анатолія Гриценка в організації спільних стрільб з військами Російської Федерації, фактично, з метою зриву євроатлантичної інтеграції України, хотілось би уточнити, як ця інформація узгоджується із нинішніми заявами самого Гриценка з приводу існування «семи сценаріїв підготовки до агресії з боку Росії», розроблених під керівництвом Гриценка у той час? Інформацію про існування цих семи сценаріїв Гриценко оприлюднив у ефірі програми Vox populi на телеканалі ZIK.

"Я расскажу только о той части, о которой могу. Поскольку этот документ – он называется "Стратегический замысел применения ВСУ" и у него гриф 000 – это документ особой важности", – мимоволі видав військову таємницю екс-міністр оборони, відповідаючи на питання стосовно того, що у 2005 році в Україні готувався секретний план можливих відповідей на загрозу з боку Росії.

За його словами, у вказаному документі передбачалося сім базових сценаріїв у відповідності із сімома базовими загрозами, які були актуальними на той період та на середньострокову перспективу.

У зв'язку із, фактично, виданою екс-міністром Гриценком військовою таємницею у багатьох експертів закономірно виникають питання: а) чи понесе політик відповідне кримінальне покарання, б) як могло трапитися, що однією рукою Гриценко строчив плани по відбиттю російської агресії, а другою, прислужуючись перед Януковичем, віддавав команду відправляти бойову частину української армії для участі у бойових стрільбах з частинами армії вірогідного супротивника?

І насамкінець. У зв'язку із тим, що за власним визнанням Гриценко є носієм військової таємниці державного значення, йому пора просити про надання цілодобової держохорони. Втім, як показує практика, навіть вона не рятує, коли в народу закінчується терпіння.

Розгорнути >
Гриценко вивозить Беркут

Гриценко за власної ініціативи вивозив російський спецпідрозділ з майбутнім отруйником Скрипаля (Чепігою) з Майдану – військовий експерт

Як повідомив сайт УНН, військовий експерт Юрій Колесников на власній сторінці у Twitter, заявив, що екс-міністр оборони...

Гриценко за власної ініціативи вивозив російський спецпідрозділ з майбутнім отруйником Скрипаля (Чепігою) з Майдану – військовий експерт

Гриценко вивозить Беркут

Як повідомив сайт УНН, військовий експерт Юрій Колесников на власній сторінці у Twitter, заявив, що екс-міністр оборони Анатолій Гриценко має знати про перебування в Україні полковника ГРУ Генштабу Російської Федерації Анатолія Чепіги (Боширова). Анатолій Чепіга (Боширов) є встановленим англійською розвідкою одним із російських спецагентів, причетних до отруєння батька та дочки Скрипалів у Великобританії.

Твіттер Гриценко

Експерт Колесников співставив інформацію Держприкордонслужби про перебування на Майдані російських спецпризначенців, які під виглядом українських правоохоронців пізніше перемістились до Криму з визнаннями самого Гриценка про те, що він особисто організував та супроводжував вивезення севастопольського "Беркуту" з Києва.

При цьому Колесников посилається на офіційний сайт Анатолія Гриценка, на якому лідер партії «Громадянська позиція» 21 лютого 2014 року звітував про те, що разом однопартійцем народним депутатом Олегом Канівцем за власною ініціативою організував евакуацію з Києва співробітників "Беркут" з Севастополя та Криму.

Гриценко підкреслював, що особисто супроводжував колону та проводив перемовини про її безперешкодний вихід з "Правим сектором", "Автомайданом" та "Самообороною Майдану".

Гриценко та беркут

Разом з тим відомо, що Державна прикордонна служба України свого часу підтвердила перебування та участь у злочинах на Майдані російських спецпризначенців.

"За нашою інформацією, підрозділи російського спецназу з січня по лютий (2014 року – ред.) перебували в Києві і проживали в окремому будинку на базі "Альфи". Полковник Анатолій Чепіга, ймовірно, був в їх числі, але точно встановити ми цього не можемо, так як за вказівкою тодішнього керівництва країни, по прибуттю, російські спецназівці не проходили прикордонного контролю, або будь-яких оглядів. Спецназ ГРУ РФ брав активну участь у протиправних діях проти учасників Революції, після чого, під виглядом українських правоохоронців виїхав на територію Криму", – поінформувало джерело в Держприкордонслужбі України.

Усі бійці Кримського «Беркуту», що уникли справедливого правосуддя через свідомі дії кандидата у Президенти Анатолія Гриценка 24 березня 2014 року були нагороджені медаллю "За возвращение Крыма". Медалі особисто вручав міністр оборони РФ Сергій Шойгу.

Розгорнути >
Гриценко привітав Путіна з Днем народження

Анатолій Гриценко побував на дні народження Путіна

Як повідомило видання «Голос.ua», хакери консалтингової агенції Underdog The UnLawyers стверджують, що Анатолій Гриценко...

Анатолій Гриценко побував на дні народження Путіна

Гриценко привітав Путіна з Днем народження

Як повідомило видання «Голос.ua», хакери консалтингової агенції Underdog The UnLawyers стверджують, що Анатолій Гриценко зібрався на день народження Путіна. До такого висновку вони прийшли, коли виявили на пошті політика авіаквиток до Москви.

Днями ЗМІ повідомили про те, що хакери агенції готують до розміщення чергову компрометуючу інформацію. Вони прийшли до такого висновку, проаналізувавши дивну активність компанії, що розмножила свої сторінки у Facebook, повідомляє видання.

Журналісти висловили припущення, що на одній із таких сторінок скоро з’являться персональні дані когось із політиків чи суддів, і виявились праві.

6 жовтня хакери оголосили про те, що зламали пошту кандидата в президенти України Анатолія Гриценка і знайшли там авіаквиток за маршрутом Київ- Москва- Київ.

Білет до Москви

Білет до Москви2

Хакери Underdog The UnLawyers оприлюднили відповідні знімки, із яких виходить, що Анатолій Гриценко збирався відвідати столицю Російської Федерації 7 жовтня на день народження Володимира Путіна. У квитку є вся необхідна інформація: номер квитка, номер документа – паспорт серії ЕС071572 (вірогідно Гриценка) і номер бронювання.

Авіаперевізником вказана компанія Belavia, рейс якої передбачає пересадку в Мінську. 7 жовтня ресурс from-ua.com підтвердив наявність такого пасажира на рейсі завдяки функції онлайн-реєстрації і даним, що вказані в квитку.

Underdog The UnLawyers не вперше викладає в мережу особисті дані кандидата в Президенти Гриценка. Раніше вони оприлюднювали інформацію про його внутрішні паспорти та точне місце прописки, вказавши, що полковник Гриценко проживає у Києві по вулиці Потєхіна Полковника, будинок 5, кв ХХ (приховано журналістами).

Як зазначають експерти, нічого дивного в тому, що Анатолій Гриценко міг приїхати до Москви на день народження Путіна, немає. Не дивлячись на свою зовнішню антиросійську риторику, лідер партії «Громадянська позиція» має сталі проросійські погляди, про що красномовно свідчать його висловлювання.

Поїздка до Путіна на день народження, крім висловлювання свого захоплення та «виляння хвостом» перед авторитарним володарем – зразком для власного наслідування – мала для Гриценка і меркантильний інтерес. Справа в тому, що з таким токсичним кандидатом у Президенти в Україні вже ніхто із «серйозних» українських олігархів не хоче мати справу. А гроші на виборчу кампанію потрібні Гриценку як повітря. Ось він і поїхав до Білокам'яної, аби і вірнопідданство своє підкреслити, і грошей до виборчого фонду випросити. А ось вдалося йому отримати «путінські срібляники» чи ні, покаже ріст активності кандидата Гриценка у ЗМІ та зовнішній рекламі.

Розгорнути >
Гриценко вважає татар ворогами

Міністр оборони Гриценко вважав вірогідним супротивником у Криму татар, а не Росію – експерт

За міністра оборони Анатолія Гриценка Росія не розглядалася в якості вірогідного супротивника, який готовий...

Міністр оборони Гриценко вважав вірогідним супротивником у Криму татар, а не Росію – експерт

Гриценко вважає татар ворогами

За міністра оборони Анатолія Гриценка Росія не розглядалася в якості вірогідного супротивника, який готовий напасти на Україну. Про це розповів військовий експерт, полковник Соболєв.

«Начиная с 2004 года, во время армейских учений в Крыму, Россия никогда не рассматривалась украинским генштабом как военный противник Вероятной опасностью считалась возможная высадка морского десанта Турции, агрессия со стороны стран НАТО. Но наиболее вероятной угрозой считались очаговые вооружённые восстания крымских татар, недовольных политикой правительства. Даже в 2004-2007 годах при демократичном министре обороны Гриценко (который ввел вместо портянок носки для солдат и это был определённый прогресс) Россия не рассматривалась как вероятный противник, способный на агрессию», – заявив екс-співробітник ГУР МО України, полковник Дмитро Соболєв у програмі «Тема дня UA: Крим» , де обговорювалася напружена ситуація в акваторії Чорного та Азовського морів.

Юрій Сміщук, капітан першого рангу, екс-співробітник ГУР МО України також підтвердив інформацію у ефірі «Тема дня UA: Крим» про те, що Росія навіть після конфлікту на острові Тузла не розглядалася як потенційний ворог.

Як відомо, раніше колишній начальник Головного управління розвідки (ГУР) Міністерства оборони України, генерал-лейтенант Олександр Скипальский вже спростовував слова Анатолія Гриценка про наявність військового плану із захисту України від російської агресії, начебто розробленого політиком за часів його перебування на посту міністра оборони України.

«К сожалению, ни руководство государства, ни Министерство обороны, ни СБУ, никто не реагировал на это (информацию об угрозе со стороны РФ), никто не думал, что Россия нападет. Они просто не соглашались с людьми, которые об этом говорили и не готовились к возможному нападению», – прокоментував Скипальский.

Варто зазначити, що кандидат в Президенти Анатолій Гриценко, на словах засуджуючи російську агресію, насправді займає послідовну проросійську позицію, про що свідчать низка його виловлювань та вчинків.

Так, лідер партії «Громадянська позиція» слідом за лікарем Комаровським припустив можливість піти на риболовлю з президентом Росії Володимиром Путіним. Саме так слід розуміти його повідомлення на власній сторінці в Фейсбуці.

Свої симпатії Путіну кандидат в Президенти Анатолій Гриценко висловив, виступаючи на майстер-класі у проросійському центрі в Австрії коли він підкреслив, що Росія поверне Донбас на умовах, вигідних Україні, тому що «Путіну Донбас не потрібен». Досягати цього Гриценко має намір завдяки «опыту контактов с российской стороной, где «качество рукопожатия» и решения проблем в открытой, подобной бизнесу манере, имеет значение больше, чем идеологические убеждения».

При цьому його дружина Юлія Мостова була неодноразово помічена в товаристві глави «Сбербанку Росії» Ірини Князевої. На думку представника компанії The Underdog Unlawyers Володимира Коваля «кампания Гриценко будет финансироваться «Сбербанком России» через Ирину Князеву».

Наразі Гриценко намагається брехати і вивертатися, розпатякуючи про те, що у нього, начебто, був план з протистояння можливій російській агресії в 2005- 2007 роках. Проте його реальні погляди, вчинки та вчасно оприлюднені у ЗМІ його спроби отримати «іудині» гроші на фінансування власної виборчої кампанії наочно демонструють, на чиєму він насправді боці.

Розгорнути >
Люди Грища називають бандитом

Протестувальники на Банковій назвали Гриценка «бандитом»

Учасники акції «Ніч на Банковій» напали зі звинуваченнями на кандидата в Президенти, лідера партії «Громадянська...

Протестувальники на Банковій назвали Гриценка «бандитом»

Люди Грища називають бандитом

Учасники акції «Ніч на Банковій» напали зі звинуваченнями на кандидата в Президенти, лідера партії «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка.

Осліплений своїми фальшованими рейтингами та ошуканий своїми недалекими консультантами з приводу прихильного відношення простих людей – майбутніх виборців – нічого не запідозривши, Гриценко підійшов поспілкуватися з протестувальниками.

Проте замість дружніх посмішок, рукостискань та запевнень у підтримці «справжнього полковника», протестувальники влаштували політику тотальну обструкцію. Вони не повірили в щирість намірів кандидата у Президенти і назвали його прихід самопіаром. Один із протестувальників в своєму короткому та обуреному виступі навіть назвав Гриценка бандитом:

«Порошенко був з нами на Майдані. Коли я бачу Вас серед нас, я згадую те саме. Коли бандюгани йдуть до людей і труться коло нас, нібито вони з нами. Ми знаємо хто Ви! Не потрібно до нас тертися! Ми прийшли захищатися. Ми прийшли сюди, а Ви прийшли сюди попіаритися, як Порошенко приходив на Майдан! Я не провокатор, просто я не можу дивитися серед нас на цих людей!»

Найближче майбутнє покаже, як позначиться ця НП на репутації Гриценка та його рейтингу, який, як відомо, почав стрімко падати. У даний час він посідає вже п'яте «непрохідне» місце у списку претендентів на президентську булаву.

Нагадаємо, що у спробі утримати руйнацію свого рейтингу Гриценко звернувся до невідомої і, вочевидь, фейкової соціологічної компанї Seetarget, яка, скоріше за все, не безкоштовно «намалювала» Гриценку перше місце у рейтингу довіри виборців до українських політиків.

Як відомо, в Україні напередодні виборів традиційно активізуються так звані «чорні соціологи», які за винагороду від декількох тисяч до десятків тисяч доларів готові «сконструювати» на замовлення клієнта будь-які цифри та рейтингові показники.

Видно, у кандидата у Президенти Анатолія Гриценка справи зовсім погані, якщо він двічі за останній час намагався хоч якось підправити свій падаючий рейтинг. Проте обидва рази виявилися ще більш провальними: заплативши декілька тисяч «чорним соціологам» за надутий рейтинг він і гроші втратив, і рейтинг йому не знадобився. А пішовши у «народ» до протестувальників на Банкову замість очікуваної підтримки отримав народного «гарбуза» та ще і прізвисько «бандюган». Добре хоч не побили. Хоча, «ще не вечір», – напевне, кажуть українські виборці, категорично налаштовані проти корупціонера- кандидата.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко - Ляшко для розумних

Політолог Андрій Золотарьов: «Гриценко – Ляшко для розумних»

Нові «старі» представники української політики, намагаючись привернути увагу виборця, використовують махровий...

Політолог Андрій Золотарьов: «Гриценко – Ляшко для розумних»

Анатолій Гриценко - Ляшко для розумних

Нові «старі» представники української політики, намагаючись привернути увагу виборця, використовують махровий популізм. Проте вони не зможуть поміняти систему, оскільки самі є її частиною. Про це в інтерв'ю «Главкому» розповів політолог Андрій Золотарьов.

Коментуючи кампанію, яку веде Гриценко, Золотарьов заявив, що лідер партії «Громадянська позиція» веде її у форматі махрового популізму: «Гриценко – это Ляшко для умных. Ляшко предлагает очень простые решения сложных проблем – повесить, расстрелять, сам пойду освобождать… Примерно то же самое с Гриценко. Как и Ляшко Гриценко грозно поднимает «градус воинственности», понимая, что по счетам войны ему платить не придется. Война до победного конца, к которой призывает министр обороны, внесший посильную лепту в деградацию украинской армии, – это чистой воды шариковщина, махровый популизм. Каков универсальный рецепт от всех бед по Шарикову? Взять все и поделить. Каков рецепт решения всех бед по версии Гриценко? Взять всех и победить, не вдаваясь в подробности о том, как победить, какими силами и чего это может стоить. Если применить этот рецепт, результат окажется примерно таким же, как в «Собачьем сердце», – відзначив Золотарьов.

Політолог впевнений, що ці «нові-старі» обличчя не приведуть до зміни існуючої системи, оскільки грали у ній свої ролі: «Ляшко абсурдизировал оппозицию, Гриценко играл роль настоящего полковника – первого непроходного. Оппозиционность Гриценко никогда не шла дальше гневных эскапад на телешоу».

Андрій Золотарьов висловив сумнів з приводу авторитету Анатолія Гриценка у збройних силах. «У Гриценко же была возможность реформировать Минобороны, но все закончилось аутсорсинговыми котлетами и борьбой с портянками. И тренд падения обороноспособности и при Гриценко продолжался. Мнение о нем в военной среде невысокое», – відзначив експерт.

Нагадаємо, раніше колишній соратник Гриценка, член політради партії «Батьківщина» Андрій Сенченко у своєму відкритому листі, оприлюдненому на сайті «Цензор», охарактеризував Гриценка, як політика, нездатного сформулювати «ни одной сколь-нибудь значимой идеи, соответствующей масштабу страны и стоящих перед ней проблем и задач».

Сенченко у своєму викривальному листі прямо назвав Гриценка «соціально-небезпечною особою». «В случае же, когда такой политик претендует на роль авторитарного правителя и «продаёт» избирателям не стратегии, а собственные амбиции, это становится по-настоящему опасным. Вот так Анатолий Гриценко, поигравшись в 2010-м в президентские выборы, громко перешёл в разряд противсіхов и помог Януковичу подмять под себя страну», – заявив Андрій Сенченко.

Розгорнути >
Мрії Грища

ЩО МРІЄ ЗЛОВИТИ ГРИЦЕНКО НА РИБАЛЦІ ІЗ ПУТІНИМ?

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко слідом за лікарем Комаровським припустив можливість піти порибалити...

ЩО МРІЄ ЗЛОВИТИ ГРИЦЕНКО НА РИБАЛЦІ ІЗ ПУТІНИМ?

Мрії Грища

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко слідом за лікарем Комаровським припустив можливість піти порибалити з Президентом Росії Володимиром Путіним. Саме так слід розуміти його повідомлення на власній сторінці у Фейсбуці.

Лідер партії «Громадянська позиція» з відчутним задоволенням розмістив фото з «рибалки» з відомим в масс-медіа лікарем-педіатром Євгеном Комаровським, що потрапив нещодавно у гучний скандал через його ідею порибалити з Путіним.

«Долго собирались, наконец «порыбачили» мы с доктором Evgeny Komarovsky, за рюмкой чая) Обо всем поговорили: как лечить детей, взрослых, как страну лечить», – прокоментував фото Гриценко.

Гриценко охарактеризував лікаря як «цікаву людину» з цікавими ідеями, які необхідно втілити у життя.

«Чем быстрее воплотим, тем быстрее все мы выздоровеем. И фигурально, и буквально», – підкреслив політик.

Широко відомий в Україні своїми нестандартними порадами з приводу того, як лікувати дітей, лікар Коморовський не придумав нічого кращого, ніж висловити ідею «вилікувати» взаємовідносини між Україною і Росією, порибаливши з Президентом Росії за пляшкою горілки. На його думку, за допомогою рибалки із пляшкою горілки він зміг би припинити війну на Донбасі, адже «с Путиным можно легко договориться».

«Первое, что бы я сделал, – поехал бы с Путиным на рыбалку. И я глубоко убежден, что завтра война на Донбассе закончилась бы без всяких ООН, миротворцев и так далее», – відзначив лікар в інтерв’ю.

Епатажна і провокаційна заява Комаровського сколихнула суспільство і викликала хвилю обурення. Ось тут і вирішив відзначитися кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко – вставши на захист Комаровського він, у якості підтримки, демонстративно запросив лікаря на риболовлю.

Слід зазначити, лідер партії «Громадянська позиція» не вперше згадує про домовленості із Путіним. Виступаючи на майстер-класі в проросійському центрі в Австрії він підкреслив, що Росія поверне Донбас на умовах, вигідних Україні, тому що «Путіну Донбас не потрібен». Досягати цього Гриценко має намір завдяки «опыту контактов с российской стороной, где «качество рукопожатия» и решения проблем в открытой, подобной бизнесу манере, имеет значение больше, чем идеологические учреждения».

Кандидат в Президенти України Анатолій Гриценко останнім часом досить часто опиняється в центрі скандалів. Він активно демонструє свою прихильність до авторитарного режиму і невтомно закликає під час війни скоротити українську армію.

Через те, що він не в змозі згладжувати конфлікти, ЗМІ вже охрестили його найскандальнішим політиком. У президентській гонитві, яка ще тільки починається, він вже встиг пересваритися із низкою політиків. На цьому, створеному самим Гриценком, негативному тлі, особливо виділяється особа колишнього однопартійця Віктора Медведчука Віктора Балоги, якого політик має намір залучити до керівництва своїм штабом.

А поки політик Гриценко віддається мріям про рибалку із Путіним, сподіваючись виловити особисто для себе репутацію приборкувача звіря і мироносиця, його дружина Юлія Мостова «рибалить» в іншому місці – її неодноразово помічали у товаристві голови «Сбербанку Росії» Ірини Князевої. Що ж стосується секрету «риболовлі» Мостової, то його свого часу розкрив представник компанії The Underdog Unlawyers Володимир Коваль. Він заявив: «Я догадываюсь, что кампания Гриценко будет финансироваться «Сбербанком России» через Ирину Князеву и могу это доказать».

Розгорнути >
Рейтинг Гриценка падає

Рейтинг Анатолія Гриценка «посипався»

Свіжі соціологічні опитування демонструють різке зниження рейтингу кандидата у Президенти України Анатолія...

Рейтинг Анатолія Гриценка «посипався»

Рейтинг Гриценка падає

Свіжі соціологічні опитування демонструють різке зниження рейтингу кандидата у Президенти України Анатолія Гриценка. Якщо раніше він йшов відразу за Юлією Тимошенко, посідаючи друге місце з можливою перспективою на другий тур, то зараз його рейтинг знизився настільки, що Гриценко опинився на «непрохідному» 5 місці. Про це йде мова у статті ресурсу From-UA.

Головну причину обвалу рейтингу Гриценка називають запрошення Віктора Балоги до керівництва штабу, а також зв'язок кандидата з Петром Порошенком і Віктором Медведчуком. Свою «ложку дьогтю» у бочку президентських амбіцій Гриценка додало і його об’єднання з «політичними трупами» – Добродомовим, Фірсовим і Катеринчуком.

«Балога реально мощный орговик, но багаж интриг прошлого создает новую реальность уже и для Гриценко. Тот же Егор Фирсов оказался в безвыходной ситуации, ведь все, что он мог «продать» на политическом рынке – это политическая девственность, в переносном смысле, разумеется. И если раньше Гриценко был единоличным лидером, то сейчас ему предстоит сдвинуться в акционеры, при чем миноритарные», — підкреслив політолог Володимир Цибулько.

Ще один експерт В’ячеслав Чечило вважає, що політик провалив свою виборчу кампанію ще до старту президентської гонки. «Гриценко начал формировать команду — собирает людей, которые никому не нужны. Едва ли не впервые крах политика стал очевиден еще до старта кампании. В этом, кстати, не столько его вина, сколько трагедия – в стране страшный дефицит кадров», — сказав він.

При цьому політичний оглядач додає, що Балога буде використовувати Гриценко виключно у своїх цілях, для забезпечення своєї чергової каденції в парламенті.

«Эффективность Балоги как менеджера мы все видели во время его руководства АП. Нет, он, конечно, лучше, чем сам Гриценко, но этого недостаточно для победы.

Но еще хуже другое — избиратель Гриценко весьма инфантилен и восторжен — он ждет от «полковника» новых лиц и смелых ходов, а не собирания престарелых олигархов. Расстроятся и не придут на выборы, как они уже делали неоднократно.

А вот Балогу можно поздравить — он, походу, купил себе своего Рабиновича, на котором въедет в следующий парламент», — вважає він.

Політолог Руслан Бізяєв констатує, що Балога буде намагатися вдихнути нове життя у вельми помутнілий проект Гриценка, але останнього це не врятує. «У самого Анатолия Степановича это традиционно, что ничего для него не получилось. Попытки объединить на базе «Громадянськоі позиції» маленькие партии закончились провалом.

Не думаю, что у Балоги по результату будет лучше. Люди, не объединённые общими взглядами, идеологией и программой, будут абсолютно не управляемыми. Каждый областной штаб будет решать свои задачи, без координации с другими. Грубо говоря, киевский штаб Гриценко будет абсолютно не в курсе, что творится в Запорожье, а львовскому штабу будет глубоко плевать на то, что происходит в Киеве», — підкреслив Бізяєв.

При цьому, усі добре пам’ятають, хто такий Балога, говорить політолог. «Это не только «хозяин всея Закарпатья», но и человек, достаточно близкий к текущим элитам. Человек, который имеет давнюю политическую историю. Именно Балога стал катализатором всех конфликтов в «оранжевой команде» эпохи первого Майдана, монополизировав «доступ к телу» Ющенко. Именно на него возлагают всю ответственность за коррупцию и развал проекта «Наша Украина». Это деструктивный элемент в любой команде, которого интересуют исключительно деньги и возможность «порешать», — вказав Бізяєв.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко проти НАТО

Гриценко категорично не бажає коментувати свою позицію по НАТО

Кандидат у Президенти, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко категорично відмовляється давати яку б то не було...

Гриценко категорично не бажає коментувати свою позицію по НАТО

Анатолій Гриценко проти НАТО

Кандидат у Президенти, екс-міністр оборони Анатолій Гриценко категорично відмовляється давати яку б то не було оцінку можливостей, що мала Україна щодо вступу до НАТО. Відповідаючи на запитання журналіста Голосу, чи бере він на себе персональну відповідальність за те, що Україна свого часу не запровадила активних заходів для вступу до Альянсу, глава партії «Громадянська позиція», як завжди, почав звинувачувати діючого Президента в інформаційних атаках: "Это вам Порошенко написал такие вопросы? Пусть Порошенко тогда и ответит, потому что моя позиция (по НАТО, - ред.) - известна».

В дійсності, про його позицію у відношенні вступу України до НАТО відомо ще з 2008 року – в той час глава парламентського комітету з питань національної безпеки і оборони України Анатолій Гриценко на весь голос закликав Україну відкликати заяву на отримання Плану дій по членству у НАТО.

У 2009 році Анатолій Гриценко наполягав на тій же точці зору, підкреслюючи, що Україна не повинна піднімати питання вступу України до НАТО протягом найближчих 5 років. Він пояснював це тим, що ніхто, включно НАТО, не зможе гарантувати безпеку нашій країні. Гриценко також критикував Альянс за те, що він, за його словами, є неефективною системою колективної безпеки.

Полковник Юрій Смішук, екс-співробітник Головного управління розвідки України нещодавно заявив, що Гриценко системно виступав проти вступу України до НАТО. Він нагадав про скептичні заяви Гриценка, що стосувалися законодавчого закріплення обов'язкової євроатлантичної інтеграції України. У той же час кандидат в Президенти і екс-міністр оборони наполягав на безглуздості таких кроків і розмірковував про відсутність в Україні підтримки НАТО серед населення.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ може зрадити

Анатолій Гриценко: Маю честь…зрадити!

Можна без перебільшення сказати, що політична кар'єра нинішнього кандидата у Президенти Анатолія Гриценка...

Анатолій Гриценко: Маю честь…зрадити!

Анатолій Гриценко. Грищ може зрадити

Можна без перебільшення сказати, що політична кар'єра нинішнього кандидата у Президенти Анатолія Гриценка почалася… із весілля. Тоді, 2003 року за наполяганням його нової дружини, заступник головного редактора газети «Дзеркало тижня» Юлії Мостової сімейна пара Гриценко-Мостова влаштувала своєю сьоме (!) за рахунком весілля разом із подружжям Ющенко-Чумаченко.

Сьогодні можна сміливо сказати про те, що якби не такий «хід конем», вигаданий амбіційною та передбачливою другою дружиною кабінетний чоловік так і продовжував би строчити аналітичні доповіді та довідки до виступів інших політиків – тих, хто «вибився у люди».

Але Мостова знала, на кого робити ставку – вже тоді Ющенко очолював партію «Наша Україна», яка швидко набравши силу, виборола найбільшу кількість мандатів на виборах до Верховної Ради 2002 року. Відмінний психолог та пронирлива журналістка, вона тонко відчула «слабину» майбутнього Президента України – його прагнення оточити себе близьким колом особливо довірених осіб, яким він, як феодал своїм васалам, віддавав би на відкуп все, не особливо вникаючи у те, наскільки чесно та ефективно працюють його посіпаки.

Потрапивши вигадливим чином до заповітного вузького кола, вже у червні 2004 року Ющенко призначає Гриценка керівником інформаційно-аналітичної служби, а за півроку, у лютому 2005 «справжній полковник» потрапляє до політичної обойми – номенклатурної ротації вищих чинів державної влади в Україні: його призначено міністром оборони України. Власне, з призначення міністром оборони за квотою «Нашої України» у лютому 2005 року і починається низка його зрад – політичних соратників, державних інтересів, дружніх відносин.

Юлія Мостова не даремно з усіх сил виштовхувала свого чоловіка у велику політику, яка обіцяла чималі дивіденди в умовах другої хвилі первісного накопичення капіталів в Україні, що розгорнулася на початку 2000-сячних років. Миттєво оцінивши ресурсоємний потенціал міністерства, яке дісталося її чоловікові, вона швидко знайшла йому помічників і майбутніх подільників – Віктора Мельника та Євгена Кредісова, шо стали у майбутньому начальником Центрального будівельного управління МО та заступником з економіки відповідно.

За допомогою цих аферистів майбутній кандидат у Президенти і глава майбутньої партії під гучною назвою «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко взявся за накопичення свого власного капіталу, провертаючи грандіозні махінації із землею, озброєнням та іншим майном, що належало міністерству оборони. Підсумки міністерського керівництва Гриценка насправді жахливі: за безцінь продано 200 танків, 143 БМП, десятки одиниць засобів протиповітряної оборони. У цілому, військового майна реалізовано на 1.3 мільярди гривень за курсу долара 1 до 5.

За допомогою своїх наближених Мельника та Кредісова він фактично вкрав 27 військових містечок, Дніпровський військовий госпіталь, елітні земельні ділянки в Ялті та Конча-Заспі. Колосальну вартість землі, що вкрадена зграєю на чолі із Гриценком можна оцінювати хоча б по такому факту : згідно із заявою нардепа від «народного фронту» Тетяни Чорновіл, тільки 27 га у елітній Конча-Заспі, які продані Гриценком за 6 мільйонів гривень коштували 100 мільйонів доларів (!). Усього, за дуже приблизними підрахунками військового прокурора Матіоса шкідницька діяльність Гриценка на поступ міністра оборони обійшлася державі у 2 мільярди доларів збитку (!).

Як же можна назвати офіцера, «справжнього полковника», який визнаний військовими експертами як міністр, чиновник найвищого військового рангу, шо заподіяв найбільшої шкоди обороноздатності країни, того, хто розікрав та дозволив розікрасти мільярдні матеріально-технічні ресурси, яких так не вистачає зараз в умовах війни з Росією?

Відповідь абсолютно зрозуміла:

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО- ПРИХОВАНИЙ ВОРОГ. ЗРАДНИК БАТЬКІВЩИНИ

40 років тому 21-річний курсант Київського віщого військово-авіаційного інженерного училища Анатолій Гриценко одружився на простій хорошій дівчині по імені Людмила, яка народила йому у 1979 році сина Олексія. У 1982 році народилася дочка Світлана. Сім'я Гриценків, за розповідями свідків, булла дружною та міцною.

Що ж повинно було відбутися у 2002 році, щоб «справжній полковник», що козиряв направо і наліво своїм «маю честь!» зруйнував свою чудову сім'ю, розбив серце Людмили, яка віддано служила своєму чоловікові всі 24 роки шлюбу?

Безперечно, зараз можна багато говорити про те, як хитра та владолюбна Мостова «окрутила» перспективного офіцера і забрала із сім'ї. Але як це пов'язується із почуттям обов'язку, зрештою, просто чоловічою честю у «справжнього полковника»? Відповідь очевидна- ніяк, тому що

АНАТОЛІЙ ГРИЦЕНКО- ЗРАДНИК СІМ'Ї, КОХАННЯ, БЕЗЧЕСНА ЛЮДИНА

У якості епілогу

У відомій пісні «Машини часу» є такі слова «Легко вдавати, дуже важко бути». Кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко приклав багато зусиль задля того, щоб виглядати вольовою, порядною, принциповою людиною, «справжнім полковником», якого найкраще характеризує фраза «Маю честь!»

У дійсності, як виявилося, все це було облудною мішурою та бутафорією, за якою ховається офіцер, що зрадив Батьківщину, політик, що зрадив своїх соратників і ідеали, які він декларував, чоловік, який зрадив свою сім'ю, дружину, дітей.

«Бути» у Гриценка по-чесному не вийшло. Чи вийде стати Президентом або взагалі залишитися у політиці- вирішувати принциповим та поінформованим виборцям, які точно не допустять, щоб Гриценко зрадив і їх.

Розгорнути >
Анатолій Гриценко. Грищ об'єднується з токсичними людьми

Голоcуючи за Гриценка, виборець буде змушений проголосувати за «політичні трупи»

Схоже, екс-міністр оборони Гриценко, а нині кандидат у Президенти вирішив серйозно випробовувати на міцність...

Голоcуючи за Гриценка, виборець буде змушений проголосувати за «політичні трупи»

Анатолій Гриценко. Грищ об'єднується з токсичними людьми

Схоже, екс-міністр оборони Гриценко, а нині кандидат у Президенти вирішив серйозно випробовувати на міцність і без того пошарпані нерви своїх виборців. Цього разу лідер «Громадянської позиції» вирішив об'єднатися з «політичними трупами» Балогою, Добродомовим та Фірсовим, вочевидь, щоб з їхньою допомогою прокласти собі шлях до другого туру.

Ще влітку багато експертів говорили про те, що Анатолію Гриценку не вистачає готової команди із знайомими обличчями на чолі. Особистий «сірий кардинал» Юлія Мостова нічого не зробить, а тут уже і про парламентську кампанію варто було б подумати. Сам Гриценко тільки розпатякував про необхідність залучення нових облич зі свіжими ідеями. Проте, до жодних рішучих дій тоді так і вдався, якщо не враховувати спекуляцій на тему перемовин із Вакарчуком.

Тим більш дивною виявилася новина про те, що колишній міністр оборони домовився про співпрацю із Віктором Балогою, Дмитром Добродомовим у рамках руху «Народна довіра» і колишнім депутатом від партії БПП, а нині політиком, що представляє мікро-партію «Альтернатива». Одіозний Балога, згідно із досягнутими домовленостями, має взяти на себе роль начальника передвиборчого штабу, а на плечі улюбленця російської шпигунки Марії Столярової з «Інтеру» лягла відповідальність за розкрутку новоствореної політичної платформи в мас-медіа і створення «правильної», ідеологічно вірної програми об’єднаної політсили.

Нові соратники Гриценка – персонажі надто токсичні, здатні погіршити його рейтинг однією лиш присутністю поруч. Той же Добродомов під маскою патріота і політика нової хвилі приховує дуже неприємні деталі біографії. І наявність його прізвища у темниках відомої «Матильди» Столярової з каналу «Інтер» багато про що говорить. Також посвячені джерела прямо називають Добродомова «троянським конем» і вірною служакою Льовочкіна. Про Балогу ж може добре відгукнутися лише людина, взагалі незнайома із українською політичною історією.

Проте, є ще причини для об'єднання із цими надто токсичними політичними трупами. У випадку із Добродомовим Гриценко, вочевидь, розраховує на фінансову допомогу російських олігархів. Ну а Балога, який володіє значними матеріальними та організаційними ресурсами та має серйозний вплив на Закарпаття, зможе, на думку Гриценка, забезпечити не тільки розвиток партійної структури, але і за допомогою підкупів та махінацій мобілізувати голоси західноукраїнських виборців. При цьому Гриценко чомусь зовсім забув, як Балога зраджував усіх і усе в своїй політичній кар'єрі.

Історія вчить, що вона нічому не вчить. Всім відомо, чим закінчилась спроба голови «Соцпартії» Мороза об'єднатися із регіоналами – рейтинги і партії, і самого Мороза рухнули до нуля. Ось і зараз, змушуючи свого виборця голосувати за політичні трупи, Гриценко свідомо підриває довіру до своєї політсили і до себе особисто, і знищує свій багато у чому роздутий пресою рейтинг. І виходить, що виборець, голосуючи за Гриценка, автоматично голосуватиме і за цих політичних трупів. Що буде з Україною і долею самих виборців у цьому випадку- питання зовсім не риторичне.

Розгорнути >
Весілля Грища

Сім весіль підполковника Гриценка

Іноді всього лише одна деталь може розповісти про взаємини подружжя якщо не все, то багато чого. Ось, до прикладу,...

Сім весіль підполковника Гриценка

Весілля Грища

Іноді всього лише одна деталь може розповісти про взаємини подружжя якщо не все, то багато чого.

Ось, до прикладу, політик і кандидат у Президенти Анатолій Гриценко неодноразово згадував у різних інтерв'ю, що у них із Юлією Мостовою біло аж сім (!) весіль, причому останнє – ну чисте співпадіння – було відсвятковано разом із весіллям пари Ющенка-Чумаченко. При цьому, Гриценко визнавав, що ці численні святкування були ініціативою його дорогоцінної дружини.

Здавалося б – навіщо витрачатися на цілих сім весіль (при тому, що Мостова – ще та скупа штучка!). А відповідь, виявляється, достатньо проста: саме так за сімома категоріями ранжує людей Юлія Мостова. З одного боку – ну, справді, як посадиш тітоньку з Крижополя поруч із Ющенком, проте з іншого – ці весілля, за свідченням деяких очевидців, стали багато у чому міжсобойчиками з «нужниками» – потрібними людьми напередодні дуже важливих для пари Мостової-Гриценка подій, а саме- представлення у різних аудиторіях і різних іпостасях свого чоловіка- майбутнього політика Анатолія Гриценка.

Зовсім не випадково останнім акордом у цій весільній череді стало святкування свого весілля разом із весіллям майбутнього Президента країни. Просунувши чоловіка таким чином до вузького кола наближених, Мостова із подвоєною енергією стала ліпити із свого нехаризматичного, а часом і недорікуватого чоловіка політика і державного діяча.

Її зусилля досить швидко призвели до першого бажаного результату – чоловік потрапив до «номенклатурної обойми», посівши пост міністра оборони. Ставши дружиною цілого міністра у розпал первісного накопичення капіталу, Мостова і цього разу швидко зорієнтувалась, підшукавши чоловікові співучасника по майбутньому дерибану численних міністерських угідь і ласих земельних ділянок великого афериста та махінатора Кредісова.

Судячи з усього, для самого Гриценка, звиклого до роботи у тихих кабінетах, саме потрапляння до політичної обойми було верхом його мрій. Однак, межею для нього, але не для амбіційної Мостової, яка просто виштовхала свого чоловіка у похід за президентською булавою спочатку у 2010, а потім і у 2014 роках. Проте, доріжка виявилася непролазною: відсутність команди і реальної електоральної підтримки, недостатність фінансування, наперед програшна позиція. Ні дати, ні взяти – класичний технічний кандидат другого ешелону.

І ось черговий похід у Президенти, а проблеми залишаються ті самі. Нема грошей, нема команди, нема сталої партійної структури. І тільки Мостова, згідно тільки їй одній відомому деструктивному плану, наказує Гриценку звернутися то до непорядного Добродомова, то звідусіль вигнаного Фірсова, то до одіозного Балоги, то до Садового.

Так хто ж він насправді, цей недолугий вічний кандидат у Президенти, – може, він хоч справжній полковник? Відповідь очевидна – справжнім «полковником» у сім'ї Гриценка-Мостової є якраз його дружина, а ось колишній міністр оборони, якого вона виштовхує на черговий програшній бій, як не крути, виявляється всього лише підполковником. Проте, нікчемні результати президентської, а після і парламентської гонки, можуть знизити навіть це принизливе для чоловіка та офіцера звання «вічного непрохідного».

Розгорнути >
1   2   3   4   5   6   7   8  
Анатолій Гриценко. Реальний Грищ
Ми у соцмережах
Допомога сайту
Якщо Вам не все одно, яким може бути майбутнє нашої країни, надсилайте свої пропозиції нам на адресу nebaiduzhi.2018@gmail.com або заповнюйте форму зворотнього зв'язку, і ми разом відкриємо правду про те, хто такий Грищ!

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Займаючи посаду міністра оборони, Грищ розікрав і практично знищив нашу армію. Гриценко розпродавав за безцінь землі і озброєння, методично зводячи нанівець боєздатність збройних сил України.

Незважаючи на пряме відношення до армії, за час військових дій в зоні АТО Гриценко жодного разу не відвідав Схід. Крім того, реальний Грищ – це зовсім не скромний і бідний полковник, яким він намагається себе показати. На своїх аферах він зміг заробити сотні мільйонів гривень і купити елітне майно в центрі Києва і Конча-Заспі.

Реальний Грищ – це не чесність і перспективи. Реальний Грищ – це корупція і афери на державному рівні. Ми не дозволимо Гриценку розікрасти Україну!

Розгорнути >