RU Допомога сайту Цей сайт утримується за рахунок пожертвувань небайдужих громадян, Ви можете зробити свій внесок у свободу слова в Українї!
Головна / Новини

Новини

Збрехав про справу у ДБР

Гриценко збрехав, що кримінальна cправа у ДБР його не стосується

22 січня низка ЗМІ повідомили, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу стосовно корупційних...

Гриценко збрехав, що кримінальна cправа у ДБР його не стосується

Збрехав про справу у ДБР

22 січня низка ЗМІ повідомили, що Державне бюро розслідувань відкрило кримінальну справу стосовно корупційних дій Гриценка на посаді міністра оборони, пов’язане зі скандальним розкраданням земельних ділянок за заниженою ціною у Конча-Заспі, у причетності до якого журналісти раніше звинувачували екс-міністра оборони.

Проте вже 23 січня прес-служба Гриценка оприлюднила спростування цієї новини, заявивши, що це – фейк, і справа не має жодного стосунку до Гриценка. Але перевірка показала, що прес-служба Гриценка оприлюднила неправдиву інформацію – справа, про яку стало відомо у ЗМІ, стосується саме Гриценка та його дій на посаді Міністра Оборони.

ЗМІ, що оприлюднили новини про справу стосовно дій Гриценка, посилались на витяг із ЕРДР по справі № 6201800000000020, відкритій за ст. 364 ч.1. «Зловживання владою або службовим положенням». У короткому викладі обставин за цією справою у ЕРДР, відзначалось про те, що:

«Посадові особи Міністерства оборони України протягом 2005 року видали накази про передачу військового майна (цілісних майнових комплексів, військових містечок на території міст Києва та Одеси державному підприємству МОУ «Інвестжитло», чим змінили статус військового майна на державне, і в подальшому видали дозвіл на його реалізацію, що призвело до відчуження вказаного майна у порушення ст. 6 Закона України «Про правовий режим майна у Збройних Силах України» без дозволу Кабінета міністрів України»

У виписці заявником за цією справою була вказана ГО «Центр розслідування корупційних схем».

З метою перевірки, чи справді ця справа стосується Гриценка, були відправлені відповідні запити до ДБР та Заявнику за цією справою з проханням прояснити ситуацію із суперечливими повідомленнями у ЗМІ та спростувати чи підтвердити інформацію про те, що у матеріалах кримінальної справи мова йде саме про дії Анатолія Гриценка.

Швидку відповідь від ДБР отримати не вдалося, проте, була отримана відповідь від заявника, який чітко підтвердив, що за відкритою кримінальною справою за № 6201800000000020 мова йде саме про незаконні дії Анатолія Гриценка.

У відповіді «Центру розслідування корупційних схем» було підтверджено, що виписка із ЕРДР не фейк, і що судочинство було розпочате на підставі проведеного Центром розслідування відносно незаконних дій Анатолія Гриценка.

За підсумками розслідування у Центрі прийшли до висновку, що дії Анатолія Гриценка мають ознаки злочину, тому і звернулись із зібраними матеріалами до ДБР.

Надані ДБР матеріали розслідування та докази містять 77 стоpінок та вказують на те, що у діях Анатолія Гриценка були усі ознаки кримінального злочину.

Саме за цими матеріалами і було pозпочато кримінальне судочинство, до якого, за словами Гриценка, він не має жодного відношення. Про це центр отpимав офіційну відповідь від ДБР.

Таким чином, повністю підтверджена інформація пpо те, що ДБР розслідує обставини спpави, за матеріалами якого звинувачується саме Анатолій Гриценко.

Що ж стосується так званого «спростування прес-служби «найчеснішого кандидата у Президенти», то стає очевидним, що воно містить бpехливу інформацію, сфабриковану з метою маніпулювання обставинами спpави і виправдання свого шефа- корупціонера.

Розгорнути >
Бірюков зневажає Гриценко

Щиро і гаpяче зневажаю Гриценка з 2015 pоку, судячи із його заяв, він не змінився – волонтер Бірюков

Український військовий волонтер Юрій Бірюков у своєму блозі написав про те, що «выдвижение Анатолия Гриценко...

Щиро і гаpяче зневажаю Гриценка з 2015 pоку, судячи із його заяв, він не змінився – волонтер Бірюков

Бірюков зневажає Гриценко

Український військовий волонтер Юрій Бірюков у своєму блозі написав про те, що «выдвижение Анатолия Гриценко кандидатом в президенты можно было бы пропустить мимо внимания, если бы не заявление главы партии «Гражданская позиция» о намерении снова начать реформировать армию». Волонтер відзначає, що він «искренне и неистово презирает Гриценко с 2015 года, когда ни о каких предвыборных баталиях не шла речь. Просто в 2015-м году стали известны «результаты» его «реформ».

Юрій Бірюков пише: «.. достаточно вспомнить питание, достаточно вспомнить его «реформу», написанную и выписанную исключительно под интересы коммерсантов, не согласованную ни с кем, не утвержденную нигде. Чистое самодурство, на уровне «или подписываете сейчас документ, или завтра вон из армии».

За словами блогера, це «не его догадки, это рассказы участников совещаний, где военные убеждали Гриценко не уничтожать систему армейского продовольственного обеспечения. Гриценко не изменился». «Достаточно просто было послушать его «кандидатскую» речь и услышать обещание отменить призыв на срочную службу. Это в воюющей стране, где срочники не отправляются на передовую, но проходят базовое воинское обучение и каждый шестой остается после «срочки» на контракт».

Бирюков наголошує: «Достаточно было услышать обещание сократить количество генералов. Люди не вникают, потому что у людей сложился образ про толстопузых генералов, дебилов и идиотов. И неважно, что больше половины генералов ВСУ стали генералами за последние 4 года. И неважно, что в ВСУ наименьшее соотношение количества генералов к количеству военнослужащих, если сравнивать со всеми странами НАТО. Можно, конечно, как того хочет Гриценко, сократить Забродского, Лунева, Содоля, Микаца, Шаптала, Ковальчука, Мойсюка, но, может, проще тогда уже сразу в предвыборной агитации обещать полную и безоговорочную капитуляцию?»

Нагадаємо, що раніше голова Тимчасової слідчої комісії ВP України, нардеп Іван Вінник звинуватив екс–міністра оборони в участі у розкраданні майна у Збройних Силах України та підриві обороноздатності країни: «Ми лише можемо констатувати, що Анатолій Гриценко, перебуваючи на посаді міністра оборони у період з 2005 до 2007 року, продав найбільшу кількість військового майна, а саме – техніки та озброєнь, серед всіх інших міністрів оборони».

Нардеп підкреслив, що в підсумку Украйна опинилась у складній ситуації в сфері безпеки у 2014-му році, і це призвело до російської агресії, спровокованої слабкістю України.

Процес руйнування армії не залишився непоміченим військовими журналістами ще до агресії РФ. Так, журналіст Ігор Рудич відзначив, що ще у 2006 році КРУ зробило висновок про те, що внаслідок діяльності Гриценка і його команди у Міноборони було завдано шкоди державі та оборонній сфері на 6 млрд грн.

Розгорнути >
Рекламний банер навпроти військового госпіталю

Рекламний банер Гриценка розмістили прямо напроти військового шпиталю, який він продав росіянам

Рекламний банер із зображеним на ньому портретом Анатолія Гриценка розмістили прямо напроти Дніпровського...

Рекламний банер Гриценка розмістили прямо напроти військового шпиталю, який він продав росіянам

Рекламний банер навпроти військового госпіталю

Рекламний банер із зображеним на ньому портретом Анатолія Гриценка розмістили прямо напроти Дніпровського військового шпиталю, який за безпосередньої участі політика колись перейшов під контроль російського банку. Ряд дніпровських волонтерів та громадських активістів обурені даним фактом і вважають його цинічним, повідомляє ресурс dniprograd.org.

«Той момент, коли напроти воєнного шпиталю розмістили портрет на передвиборчій штаб того, хто продав госпіталь», – зазначається в одному з дописів.

У 2007 році Міноборони за вказівкою тодішнього міністра Анатолія Гриценка передало одній з компаній більше 10 тисяч квадратних метрів нерухомості та майже 4 га землі Дніпровського військового шпиталю для модернізації матеріально-технічної бази. Для проведення робіт компанія взяла кредит у банку БТА на 130 мільйонів гривень під заставу майна госпіталю. Гроші так і не повернули, а медзаклад продали за сумнівними схемами.

У гучній справі, яка тяглася понад два роки, поставили крапку лише у 2016. Тоді Вищий господарський суд України повернув з приватної власності у державну Дніпровський військовий шпиталь. Остаточно цей процес завершився наприкінці минулого року. Та навіть через стільки років громадськість досі пригадує цей інцидент нинішньому кандидату в президенти Анатолія Гриценку.

Нагадаємо, шо свого часу на ресурсі https://informator.news були наведені дані про найбільш ласі шматки державної нерухомості, до корупційного дерибану яких був причетний Гриценко.

Так, як стверджує журналіст-розслідувач Олег Виговський, військовим експертам міністр Гриценко запам’ятався саме тотальним відчуженням майна. Загалом, 27 військових містечок, Дніпровський військовий шпиталь, елітні земельні ділянки у Ялті та Конча-Заспі роздерибанив земельний шахрай Анатолій Гриценко на посту міністра оборони.

Варто згадати, що раніше корупції Анатолія Гриценка була присвячена спеціальна публікація в УНІАН. У ній були представлені документи, скріплені підписом Гриценка, що доводить те, що він знав про махінації із скандальною землею.

Користуючись тотальною безкарністю і небажанням Генпрокуратури та антикорупційних органів боротися із високоповажними злодіями у законі, кандидат Анатолій Гриценко йде у Президенти, аби роздерибанити усе те державне майно, яке ще залишилося. І тільки від виборця залежить, чи влаштує його такий очільник країни.

Розгорнути >
Нахамив через питання про Балогу

Гриценко в прямому ефірі нагрубіянив журналісту через питання про зв’язки з Балогою

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми «Тема дня» на телеканалі UA:Перший...

Гриценко в прямому ефірі нагрубіянив журналісту через питання про зв’язки з Балогою

Нахамив через питання про Балогу

Кандидат в президенти України Анатолій Гриценко у прямому ефірі програми «Тема дня» на телеканалі UA:Перший занадто агресивно відреагував на питання ведучого про роль Віктора Балоги в його команді. Роздратований політик у хамській манері спробував уникнути прямої відповіді та змінити тему розмови. Фрагмент інтерв’ю на своїй сторінці в мережі Facebook оприлюднив журналіст Данило Мокрик.

«Чи вважати хамською поведінку Анатолія Гриценка в моєму нинішньому ефірі – оцінювати вам. Але роздратування Анатолія Степановича на запитання про Балогу – дивує.

Тим більше, що воно – елементарно просте: чи правду сказав Віктор Балога, що ви зверталися до нього по допомогу на виборах? Так чи ні?

Чомусь дати відповіді «так» або «ні» Гриценко так і не спромігся.

Можливо, Анатолій Гриценко не розуміє, чому це – важливо, знати, до кого він взагалі готовий звертатися для досягнення своїх політичних цілей?», – пише Данило Мокрик.

Під час бесіди журналіст нагадав Анатолію Гриценку про інтерв’ю, надрукованому 1 жовтня 2018 року на «Українській правді», де народний депутат Віктор Балога відверто заявляв, що «будет помогать Гриценко, хотя и не собирается возглавлять избирательный штаб кандидата». В ефірі Данило Мокрик зачитав Гриценку пряму цитату Балоги:

«У нас с Анатолием Степановичем давняя история и давние дружеские отношения со времен Оранжевой революции. Он не раз ко мне обращался за помощью, и я ему никогда не отказывал. И сейчас он ко мне обратился и говорит: «Помоги». Я говорю: «Нет вопросов, помогу», – заявляв тоді Віктор Балога.

У відповідь Гриценко в доволі грубій формі, по-хамськи сказав, що Віктор Балога не приходить на роботу до штабу «Громадянської позиції» і не фінансує його.

В дійсності, колишній голова Секретаріату президента Віктора Ющенка розповідав, що ніколи не відвідує штабні наради партії «Громадянська позиція», тому що Анатолій Гриценко сам приїжджає до нього на зустрічі.

Прямої відповіді про роль Віктора Балоги у його виборчій кампанії Гриценко так і не надав. Втім, деякі регіональні штаби Гриценка таки очолили люди Балоги. Наприклад, Гриценко призначив керівником свого луганського штабу Андрія Блінова, який до того був однопартійцем Балоги.

Як стало відомо пізніше, «найчесніший» кандидат у президенти в подальшому у покарання за «неправильні питання» заблокував журналіста у Фейсбуці.

Розгорнути >
перший заднепрохідний

Теперішній рейтинг Гриценка – це його максимум

«Выдвижение Анатолия Гриценко не принесло никаких новых аргументов в пользу его способности выйти во второй...

Теперішній рейтинг Гриценка – це його максимум

перший заднепрохідний

«Выдвижение Анатолия Гриценко не принесло никаких новых аргументов в пользу его способности выйти во второй тур.

Возможно в своих собственных глазах Анатолий Степанович и олицетворяет некую надежду "демократических сил", но на данном поле уже существует такая жесткая конкуренция, что "фигуральное обрубывание судейских рук" и другие жесткости по отношению к коррупционерам ничего не решит», – так прокоментував реєстрацію Анатолія Гриценка в якості кандидата в президенти політичний оглядач «Главреду» Микола Фельдман.

Він відзначив, що перерахування прізвищ найближчих соратників Гриценка, що вийшли з ним на сцену, типу Томенка, Стецьківа та Катеринчука «навевает тоску образца 2005 года и обещает, что нового будет ничего».

Присутність Найема, Лещенка та Заліщук, на думку політоглядача, також жодної надприродної порядку дня не обіцяє – їхнє завдання читається, як спосіб власним злиттям під Гриценка закликати Андрія Садового та Святослава Вакарчука злити себе під нього ж. У випадку із Садовим це виглядає спробою забрати рейтинг львівського мера собі.

«Вообще, наличие конкуренции - это и есть тот фактор, который создает потолок для Гриценко, который будто бы и действительно застрял в 2005 году, в своих лучших временах», – стверджує Фельдман.

Як вважає політоглядач, «эксплуатация "единственного" лидера демократических сил Гриценко - выглядит очень слабой попыткой взять лидерство на фланге. Тем более без каких-либо внятных объяснений - для каких целей полученная власть будет использоваться. У избирателя просто не появляется осязаемых причин для того, чтобы стало ясно - для чего забирать власть у одних людей и передавать ее Гриценко».

По відчуттю Фельдмана, «Гриценко так и не стал игроком высшей лиги. Он не развивает горизонтали, не усиливает местную партийную инфраструктуру и абсолютно не харизматичный. Отсюда и главный вывод, проистекающий из выдвижения Гриценко: его нынешний рейтинг – это в целом его потолок».

«Гриценко очевидно верит в то, что своим блеклым форматом способен все-таки удовлетворить народные чаяния. Пусть верит», – робить висновок політоглядач «Главреду».

Принагідно нагадаємо, що за підсумками соцопитування, проведеного соціологічною групою «Pейтинг» наприкінці грудня 2018 року, тільки 2% виборців віpять в перемогу екс-міністра оборони.

Розгорнути >
нечестных больше

Нечесних більше: статки сім'ї Гриценка розходяться з їхніми доходами на 12 мільйонів гривень

В суботу, 12 січня, документи до ЦВК для участі в майбутніх президентських виборах подав Анатолій Гриценко. Головним...

Нечесних більше: статки сім'ї Гриценка розходяться з їхніми доходами на 12 мільйонів гривень

нечестных больше

В суботу, 12 січня, документи до ЦВК для участі в майбутніх президентських виборах подав Анатолій Гриценко. Головним передвиборчим лозунгом кандидата штаб Гриценка вибрав дуже красномовне гасло «Чесних більше». Pесурс УНН вирішив перевірити на чесність лідера партії «Громадянська позиція», проаналізувавши дані із декларації про доходи його сім’ї, починаючи з 2003 року. Результати цієї перевірки показали справжнє обличчя одного із найкоpумпованіших політиків українського політичного істеблішменту.

Гриценко – утриманець

На думку журналістів УНН, «первый вывод, который напрашивается после изучения декларации «наичестнейщего» полковника за 2017 год, учтенной уже как кандидата в президенты: Гриценко — иждивенец». Усе майно, а це 4 квартири в столиці (дві з яких були придбані у 2014-му та 2013 роках), будинок (357,4 кв. м) і дві земельні ділянки (2360 кв. м та 5829 кв. м) під Києвом (Обухівский район), автомобіль Toyota RAV4 2016 року випуску та низка юридичних осіб у частковій чи повній власності належать дружині Гриценка — Юлії Мостовій. Вона більш ніж вдвічі багатше за чоловіка із підсумковим річним доходом на рівні майже 375 тис. грн.

Полковник, що не має ні колу, ні двору, є власником тільки автомобіля Volvo XC90 2013 року випуску та гідроциклом Yamaha VX700 2006 року випуску.

На рахунках у кандидата трохи більше 130 тис. доларів (гривні полковник- патріот не довіряє), із яких він отримав проценти майже 180 тис. грн. Живе Гриценко на пенсію, підсумковий річний розмір якої склав майже 140 тис. грн, і на мізерну зарплату у 14,8 тис. грн у рік від НУ “Києво-Могилянська академія”.

Звідки взялися 12 мільйонів?

Детально обрахувавши підсумковий річний дохід Гриценка з 2003 по 2017 рік включно, журналісті отримали суму у 2 570 037 грн. Дохід Мостової , за їхніми підрахунками, за аналогічний період склав більше 8 млн грн (8 070 819 грн). Сумарний дохід сім’ї, разом із сином Глібом Разумковим, за 14 років склав більше 10 млн грн (10 640 856 грн).

Якщо додати орієнтовну вартість рухомого і нерухомого майна, придбаного сім’єю за період з 2013 по 2017 року, а це 6 300 000 грн у 2013 році, 4 500 000 грн в 2014 році і 11 000 000 грн у 2016 році, то отримаємо суму, яка вдвічі перевищує легальні доходи сім’ї Гриценка і складає 21 800 000 грн, стверджує УНН.

Додавши до отриманої цифри ще і витрати на відпочинок Гриценка за останні три роки (а це 368 744 грн за білети на літак та проживання у готелях), то виходить, що розходження між доходами та витратами «найчеснішого кандидата у президенти» складає 12 143 200 грн. Цей вбивчий факт, встановлений УНН повністю хоронить репутацію Гриценка як політика і як кандидата в президенти.

«Пінчук вміє бути ближче» (із інтерв'ю Мостової)

Дослідивши податкову декларацію дочки Анатолія Гриценко — Світлани, журналісти УНН виявили ще більш цікаві дані. Виявляється, що у 2013 році вона отримала більш ніж 124 тис. грн перерахувань від Благодійної організації «Фонд Віктора Пінчука — Соціальна ініціатива». У 2014 році такі благодійні відрахування від організації українського олігарха виросли майже вдвоє і склали вже близько 244 тис. грн. У 2015-му — трохи більше 113 тис. грн, у 2016-му — близько 245 тис. грн, в 2017 году — більше 355 тис. грн.

У 2018 году Фонд Пінчука продовжив спонсорувати дочку Гриценка, і сума такої «допомоги» склала ще майже 330 тис. грн.

Таким чином, на думку УНН, за п’ять років приховане фінансування кандидата у президенти з боку одного із найбагатших олігархів України вилилось у кругленьку суму — більш ніж 1,4 млн грн. І це у той час, коли передвиборчі заяви глави «чесних» наповнені постійними обіцянками побороти олігархат у країні і зруйнувати усталену традицію залежності української влади від капіталів можновладців.

Журналісти закликають Гриценка відповісти

Кричуще розходження більш ніж на 12 млн грн між доходами и витратами найчеснішого кандидата а також системна прихована спонсорська підтримка Анатолія Гриценка з боку олігарха Віктора Пінчука з усією очевидністю примушують засумніватися у задекларовану чесність і некоpумпованість кандидата у президенти, вважає УНН.

За підсумками свого розслідування редакція УНН звернулась да самого Гриценка, а також до НАБУ та НАЗК з вимогою надати публічні пояснення відносно оприлюднених фактів.

Розгорнути >
Грищ повний сюрпризів

Анатолій Гриценко не викликає довіри в аудиторії та незрозумілий виборцю

«Экс-министр обороны Анатолий Гриценко не вызывает доверия у аудитории и непонятен избирателю. Он также рекомендует...

Анатолій Гриценко не викликає довіри в аудиторії та незрозумілий виборцю

Грищ повний сюрпризів

«Экс-министр обороны Анатолий Гриценко не вызывает доверия у аудитории и непонятен избирателю. Он также рекомендует политику бороться за вхождение в парламент, однако высказывает сомнения, что это реально осуществить с командой, которую собрал Гриценко накануне выборов», – заявив журналіст Сергій Лямець на своїй сторінці у Фейсбук.

«… хотелось бы понять, какой он (Гриценко). Хвала Небесам, я не политтехнолог, зато очень хорошо представляю, как мыслят сразу несколько социальных слоев. Поэтому могу рассуждать с точки зрения избирателей. Анатолий Степанович – точно не политик. Он человек. Со слабостями, которые он не прячет. Никакие руки Анатолий Степанович рубить не будет, насчет «честных больше» – это тоже горячка политтехнолога. А вот каким он будет на самом деле?» – ставить запитання журналіст.

«Складывается впечатление, что Гриценко – это нераспакованный архив. Что там внутри – никто не знает. Может, там вирус или троян. Из-за «нераспакованности» он не вызывает доверия у аудитории. Нет контакта. Вместо реального контакта публике тычут все вот эти «честных больше» и «руки пообрубываю». Содержание Гриценко в этих лозунгах такое же низкое, как процент какао в белом шоколаде. Как содержание жира в йогурте 0%. Обманка для надежд избирателя», – підкреслює Лямець.

«Даже в Ляшко, целующем корову, больше настоящести. Даже Порошенко, рядящийся под мессию и отца народа, более понятен. Избиратель видит, как президент цепляется за власть, и в этом есть настоящесть. А с Гриценко – ничего не понятно», – пише журналіст.

«Поэтому он вряд ли станет президентом. Он далеко от избирателя, как оливье от здоровой пищи. Разве что на него сделают ставку Штаты и прикажут всем телеканалам продвигать самого честного кандидата. В любом другом случае Анатолию Степановичу следует бороться максимум за вхождение в парламент. И сделать это будет чертовски сложно. Потому что для этого нужно выиграть выборы. Но с кем? На фото съезда я увидел рядом с Гриценко целую кучу непонятных людей.. …экс-министр финансов Александр Данилюк, Томенко, Катеринчук – что это за позавчерашний день? С этими людьми выборы не выиграешь!» – написав на своїй сторінці у Facebook журналіст.

Розгорнути >
Гриценко зливає інформацію

Гриценко надіслав сигнал Путіну про те, що, у випадку перемоги, він відразу ж почне роззброювати Україну, – блогер Джон Сміт

«Вчерашние слова кандидата в президенты Анатолия Гриценко, что он отменит призыв первым же указом, это явный...

Гриценко надіслав сигнал Путіну про те, що, у випадку перемоги, він відразу ж почне роззброювати Україну, – блогер Джон Сміт

Гриценко зливає інформацію

«Вчерашние слова кандидата в президенты Анатолия Гриценко, что он отменит призыв первым же указом, это явный сигнал. Разрушение страны – это общая фраза. На деле это вполне конкретные удары в узловые точки системы обороноспособности страны.

При Януковиче это было, например, саботирование разработки ОТРК Сапсан под видом экономии средств. Или уничтожение командных пунктов под видом сокращения армии. Или уничтожение боевой подготовки. Слова Гриценко, что он отменит призыв первым же указом, это как раз и есть такой удар в узловую точку системы», – написав у своєму блозі український блогер з ніком Джон Сміт.

Як підкреслив блогер, можна було б сказати, що Гриценко нічого просто не розуміє у воїнській справі, але у нього є військова освіта, він вчився у американців стратегічному управлінню. Тобто, він розуміє чудово, що говорить. Скасуєш призов, і у випадку повномасштабного наступу одні контрактники не утримають фронт. Просто не вистачить резервів. А в Росії у ключовий момент резерви будуть. Що це означає для країни – очевидно.

Джон Сміт пише: «Логично, что после такого заявления возникает серьезный вопрос: а не засланный ли козачок Гриценко? Завтра он поучаствует в президентских выборах, благополучно их проиграет, но потом ведь будут парламентские. И силы реванша заведут в наш парламент своих людей».

Як відомо, це далеко не перший сигнал, який передає Гриценко своєму кумиру Путіну.

Так, декілька місяців назад Гриценко, що «пустився берега», наговорив такого, що дозволило низці експертів прямо назвати недорікуватого політика агентом Кремля. Он заявив дослівно наступне: «Не дожидаясь, пока будет инаугурация и получения должности (!), еще с ноября 2017 года в формате непубличной рабочей группы, которая представляет Украину, Россию, ее вменяемую часть, у которой есть выход на Путина, Европейский Союз и Америку, мы подготовили свой вариант мирного плана».

При цьому українську владу він назвав «недоговороспособной, …которая не не держит слово и не выполняет то, что подписывает, во всех сферах и со всеми». «Нынешней власти осталось времени до мая месяца, а длительность реализации этого мирного плана предусматривает, что делать это будет новая властная команда», – багатозначно заявив тоді Гриценко.

У зв’язку з такими самовикривальними висловлюваннями політика, експерт Мирослав Гай прямо назвав тоді кандидата у Президенти зрадником: «Гриценко уже ведет переговоры со страной агрессором, и разработал с «адекватными» россиянами из команды Путина план капитуляции. Потому что мирный план Путин мог принять только при отказе Украины от НАТО и ЕС, ведь это записано в Военной доктрине РФ, как одни из главных внешних угроз. Таким образом, либо Путин, либо Гриценко решили пойти на сдачу национальных интересов своих государств, и что-то подсказывает мне, что это не Путин».

Розгорнути >
У Гриценка немає військової освіти

Гриценко нагло бреше про свою військову освіту

В своїх численних опублікованих автобіографіях Анатолій Гриценко, вказуючи інформацію про отриману освіту...

Гриценко нагло бреше про свою військову освіту

У Гриценка немає військової освіти

В своїх численних опублікованих автобіографіях Анатолій Гриценко, вказуючи інформацію про отриману освіту систематично вказує Університет Військово-повітряних Сил США та Академію збройних сил України. Однак, це нагла брехня. Дипломів про закінчення вказаних учбових закладів «найчесніший» кандидат у президенти не має.

Гриценко неодноразово повідомляв про те, що він закінчив Академію ЗСУ: «Есть эта формулировка и в его личной анкете, которую Гриценко заполнял перед вступлением в должность Министра обороны . Анкета эта и поныне находится в личном деле Гриценко в МО. И на личном сайте Анатолия Степановича сегодня значится, что академию он закончил». Однак, як відомо, перший випуск Академії ЗСУ відбувся лише в 1996 році, у той час як Гриценко вчився у 1995-ому.

В 2011 році, відповідаючи на депутатський запит, Міністерство оборони вказало, що Гриценко розповсюджував неправдиву інформацію про закінчення Академії збройних сил, оскільки вчився лише на трьохмісячних курсах перепідготовки.

«Информирую, что в соответствии с архивными данными подполковник Гриценко Анатолий Степанович с 1 сентября по 29 ноября 1995 года проходил обучение на факультете переподготовки и повышения квалификации Академии Вооруженных Сил Украины по специальности «Командно-штабная оперативно стратегическая», – вказувалося, за інформацією сайту «Версии», у листі Міністерства оборони на депутатський запит Эльбруса Тадєєва про рівень військової підготовки екс міністра оборони.

На особистому сайті «найчеснішого» кандидата також є інформація про закінчені Інститут іноземних мов Міністерства оборони США та Університет військово-повітряних сил США (Air University) (оперативно-стратегічний факультет). Так ось, це також брехня.

У свій час, в середині 90-х у рамках «стратегічного партнерства» між Міноборони Украйни та США була запущена програма «стажування» українських офіцерів та генералів у США, яке і пройшов Анатолій Гриценко.

Сам він написав у своїй біографії, що упродовж 1993-94 р. навчався в Інституті іноземних мов Міністерства оборони США, а потім закінчив оперативно-стратегічний факультет Університету військово-повітряних сил США (Air University).

Насправді, він всього лише прослухав програму мовної підготовки, після якої пройшов «резидентуру» (практику, стажування) для іноземних офіцерів при Air University. Чому туди відправили саме Гриценка, також цікаве питання, адже за його словами це відбулося випадково: начебто, був недобір у групу, що відправлялася і його у неї запхнули ледь не силою.

Така нагла брехня про те, що цей політик начебто має престижну освіту з усією очевидністю продемонструвала усім істинне обличчя «найчеснішого політика усіх часів і народів. І якщо він не соромиться брехати у малому, то як він збирається обдурити український народ, ставши президентом, можна тільки уявити. Втім, судячи зі стрімко падаючого рейтингу кандидата, що забрехався, народу вже все зрозуміло…

Розгорнути >
Грищ замовляє статті

Анатолій Гриценко – безумовний лідер за кількістю замовних матеріалів у друкованих ЗМІ

Кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко став лідером із розміщення замовних іміджевих матеріалів у...

Анатолій Гриценко – безумовний лідер за кількістю замовних матеріалів у друкованих ЗМІ

Грищ замовляє статті

Кандидат у Президенти України Анатолій Гриценко став лідером із розміщення замовних іміджевих матеріалів у друкованих виданнях Прикарпаття. Позитивні матеріали про нього друкувались у газетах області утричі частіше, ніж про інших ймовірних кандидатів. Про це повідомили представники ОПОРИ, проаналізувавши друковані ЗМІ Івано-Франківщини за вересень- листопад минулого року.

На сторінках газет обласного центру та в районних виданнях протягом проаналізованого періоду ОПОРА виявила 49 іміджевих матеріалів на користь Анатолія Гриценка. З них тільки 6 помічені як політична реклама, а 43 мають ознаки прихованої політичної реклами.

Так, наприклад, найпопулярніший матеріал – «Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко перемагає у другому турі» вийшов одночасно в одинадцяти виданнях та всюди надрукований з однаковим заголовком. Лише декілька газет зазначили, що матеріал наданий прес-службою «Громадянської позиції» або розміщений на правах реклами. У більшості видань стаття опублікована як прихована політична реклама без вказання авторства. Поруч із цим матеріалом у тих же виданнях вийшла стаття «Анатолій Гриценко підписав меморандум з Українською Радою Бізнесу», яку розмістили у рубриках, на зразок «маю думку», «погляд» чи «позиція».

Інші іміджеві матеріали на користь Гриценка масово виходили у газетах області під заголовками «Я пройду цей шлях із вами до кінця» (8 статей), «Є сценарій, за яким Президентом ставлять Тимошенко, спікером Медведчука, прем’єром – Бойка» (7 статей), «Шляхи вирішення ключових проблем» (6 статей), у чотирьох матеріалах Гриценко цитує листа від Генпрокуратури про те, що проти нього не порушували жодних кримінальних справ.

Загалом у іміджевих матеріалах Анатолій Гриценко спростовує «фейки» про те, що він технічний кандидат і зніме свою кандидатуру на користь Порошенка, а також про те, що його рейтинг начебто падає, критикує «порохоботів», які зводять на нього наклепи, розповідає про свою політичну програму, а також пояснює необхідність відправити чинного Президента у відставку.

ОПОРА досліджувала наявність іміджевих матеріалів потенційних кандидатів у Президенти України в 4 найпопулярніших газетах Івано-Франківська, а також в 11 районних газетах. Загалом за три місяці у промоніторених виданнях вийшло 119 іміджевих матеріалів на користь потенційних кандидатів, із них 93 – із ознаками джинси. Нагадаємо, джинсою вважають проплачені замовні матеріали – приховану рекламу, серед яких часто фігурують сумнівні соціологічні дослідження, псевдоаналітика від маловідомих «політологів», проплачені статті, підготовлені прес-службами політичних партій чи політиків.

Розгорнути >
Перспектива успеха Гриценко - 0

Коаліція Гриценка, Томенка і Катеринчука може не дожити до виборчих перегонів, – політолог Цибулько

На думку політолога Цибулька, об'єднання «Громадянської позиції» з партією Миколи Томенка «Рідна країна» та...

Коаліція Гриценка, Томенка і Катеринчука може не дожити до виборчих перегонів, – політолог Цибулько

Перспектива успеха Гриценко - 0

На думку політолога Цибулька, об'єднання «Громадянської позиції» з партією Миколи Томенка «Рідна країна» та «Європейською партією» Миколи Катеринчука має сумнівні перспективи і не допоможе Гриценку на майбутніх президентських виборах, повідомив realist.online.

«Гриценко может повторить привычную для него схему, при которой входит с неплохими рейтингами в избирательную кампанию, а затем, в ходе гонки, разругивается со своими партнерами и, по сути, не достигает даже проходного барьера. Такое уже было, поэтому, скорее всего, учитывая амбициозность и конфликтность всех, кто вошел в коалицию с Гриценко, эта коалиция может не дожить до выборов. У меня такое ощущение, что это микро прототип «каневской четверки», но на меньшем уровне», – вважає Цибулько.

На думку політолога, доволі сумнівний вигляд мають і парламентські перспективи подібного об'єднання, тому що коаліція створена фактично з «диванних» партій, тому у виборців не виникає відчуття масового руху (політична історія є тільки у «Європейської партії» Миколи Катеринчука).

«Чтобы достичь успеха, Гриценко нужно было бы создавать более широкую коалицию. Но объединение партии "Громадянська позиція" с "ДемАльянсом" и "Самопоміччю" невозможно, потому что с Гриценко на персональном уровне не рискуют сближаться другие политические силы. Они могут раствориться в тени Гриценко и исчезнуть с политической арены. Тем более, что "Самопоміч" является парламентской партией, а у "Громадянської позиції" Гриценко есть только несколько фракций в областных советах и при таком объединении политику нужно было быть младшим партнером при союзе с "Самопоміччю", – вважає політолог.

Володимир Цибулько впевнений, що «более полезным было бы объединение Анатолия Гриценко с Виктором Балогой, потому что у того хотя бы есть ресурсы».

«Гриценко не рискнул с ним объединяться, потому что надо было бы создавать политическое акционерное общество, где партнеры имели бы жесткую ответственность за результаты. А отказавшись от союза с Балогой, Гриценко существенно потерял», – пояснює експерт.

На думку політолога, доволі сумнівні і кадрові рішення Анатолія Гриценка, зокрема призначення Миколи Томенка керівником виборчої кампанії у Києві, тому що «партийные ячейки партии «Громадянська позиція» в столице не очень качественные».

Досвід перемоги на мажоритарних округах у Києві є у Віктора Чумака, але він керує усією виборчою кампанією разом з Катеринчуком. У Гриценка непоганий центр у Львівській області, Катеринчук може активізувати партійну структуру у Вінницькій області, але «чтобы построить из этих возможностей что-то результативное для успеха Гриценко на президентских и парламентских выборах, все же, необходимо объединение в более широкую коалицию с более мощными партиями», – вважає експерт.

«В существующем формате объединения, перспективы сомнительные и коалиция может не дожить до конца избирательной гонки», – підводить підсумок політолог Володимир Цибулько.

Розгорнути >
Саакашвілі лошить Гриценко

Гриценко не достойний бути президентом України – Михеіл Саакашвілі в програмі «Джокери. Шлях у президенти»

Михеіл Саакашвілі в ефірі програми «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK висловив упевненість в тому,...

Гриценко не достойний бути президентом України – Михеіл Саакашвілі в програмі «Джокери. Шлях у президенти»

Саакашвілі лошить Гриценко

Михеіл Саакашвілі в ефірі програми «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK висловив упевненість в тому, що Анатолій Гриценко недостойний бути президентом. Він звинуватив кандидата в президенти в тому, що той своїми злочинними діями на посту міністра оборони призвів до зниження обороноздатності України, а в вирішальні дні Майдану відмовився очолити Самооборону Майдану.

«Сейчас мы имеем несколько очень опасных вызовов, и Украина нуждается в новом видении. Способен ли Анатолий Гриценко подняться до уровня этого нового видения - я пока не уверен. Потому что главная черта характера, которая нужна будет новому президенту Украины - это решительность. По поводу решимости этого кандидата у меня есть свое... В декабре 2013 года я был на Майдане. Я знаю точно, что Гриценко предлагали возглавить самооборону Майдана, но он отказался ... Было очень опасно идти против режима Януковича ... но в этот решающий момент украинской истории, избежать ... ответственности, отказаться от нее и исчезать на много дней - это было неправильно. И когда будет решаться судьба страны, надо об этом помнить», – заявив Михеіл Саакашвілі.

«Джокери» також нагадали, що в жовтні 2014 року ГПУ почала перевірку діяльності всіх міністрів оборони України, починаючи з 2000 року. В поле зору прокуратури потрапив і Анатолій Гриценко. «Находясь на посту министра обороны в период с 2005 по 2007 год, Гриценко продал наибольшее количество военного имущества – в результате Украина стала слабой и оказалась 2014 в тяжелом положении в военной сфере, что и привело к русской агрессии», – заявив у програмі Саакашвілі на телеканалі ZIK.

«В 90-е годы ... я уже боялся, что Россия нападет на Грузию. Но по Украине я был спокоен, потому что я смотрел на очень мощную военную инфраструктуру страны, и был абсолютно убежден, что Россия никогда этого не сделает против Украины. Но прошло время, и эта военная инфраструктура Украины была методично уничтожена. И нет ни одного министра обороны Украины, который нес, как минимум политическую ответственность за уничтожение этого крепкого потенциала украинской армии. К сожалению, господин Гриценко был одним из таких министров», – вважає екс-президент Грузії.

В програмі також сплила інформація про недостовірні відомості, які Гриценко розповсюджував про своє навчання у Академії ЗС. Крім того, в програмі йшла мова про фінансування одіозним Льовочкіним передвиборчої кампанії політика.

Програма «Джокери. Шлях у президенти» на телеканалі ZIK викликала масу відгуків і стала справжнім одкровенням для багатьох симпатиків Гриценка. Хочеться вірити, що вона стане для них поворотним моментом для переосмислення свого відношення до «найчеснішого» кандидата, який, насправді, виявився звичайним політичним шулером.

Розгорнути >
Грыщ ответит за свои поступки

Гриценко должен понести ответственность за развал ВВС Украины, — военный аналитик Хмелевский

Кандидат в президенты и экс-министр обороны Украины Анатолий Гриценко перестал упоминать в своих интервью,...

Гриценко должен понести ответственность за развал ВВС Украины, — военный аналитик Хмелевский

Грыщ ответит за свои поступки

Кандидат в президенты и экс-министр обороны Украины Анатолий Гриценко перестал упоминать в своих интервью, что является полковником авиации, так как несет ответственность за распродажу украинской авиатехники и подрыв потенциала ВВС Украины на момент начала российской агрессии в 2014 году.

Об этом в своей статье на ресурсе Подробности заявил экс-руководитель ЦТРС Вооруженных сил Украины Василий Хмелевский.

«До 2014 года Анатолий Гриценко, рассказывая о своем военном прошлом, непременно подчеркивал, что он — полковник авиации, якобы разбирается во всех типах летательных аппаратов времен СССР и часто напоминал о золотой медали Киевского высшего военного авиационно-инженерного училища. А теперь перестал, заявляет, что „таких специалистов у нас избыток“, и что осознал — „его место не там“ (на Донбассе — ред.). И не случайно», — рассказал эксперт.

«В ВВС хорошо помнят, сколько самолетов и вертолетов потеряла Украина во времена руководства оборонным ведомством полковником авиации Гриценко. Именно при нем порезали на металлолом последний бомбардировщик Ту-22М3, который по своим характеристикам мог стать основой для сдерживания любого противника. Именно при Гриценко, по оценкам Киевского научно-исследовательского института судебных экспертиз, ВВС потеряли 192 боевых самолета и 56 вертолетов», — заявил аналитик.

«Хорошо досталось при Гриценко и „природным врагам“ ВВС — войскам ПВО. По данным того же КНИИСЭ в бытность Гриценко министром обороны, из состава ВСУ было выведено 248 ЗРК и 18 ракетных комплексов. А согласно его директиве от 1 января 2007 года, прекратил свое существование единственный в стране печатный орган Минобороны, освещавший события в области авиации и ракетостроения, газета „Крылья Украины“. Все это звездочки „за сбитые“ на борту Мерседеса министра обороны Гриценко», — подытожил Василий Хмелевский.

Остается только добавить деталь к моральному облику этого политика, позорящего честное имя офицера ВС Украины: в одном из интервью он все-таки вспомнил о том, что является летчиком. Но вспомнил лишь затем, чтобы свое отсутствие на фронте из-за того, что, дескать, авиацию на Донбассе Украина не применяет…

По материалам: https://capital.ua/

Розгорнути >
1   2   3   4   5   6   7   8  
Анатолій Гриценко. Реальний Грищ
Ми у соцмережах
Допомога сайту
Якщо Вам не все одно, яким може бути майбутнє нашої країни, надсилайте свої пропозиції нам на адресу nebaiduzhi.2018@gmail.com або заповнюйте форму зворотнього зв'язку, і ми разом відкриємо правду про те, хто такий Грищ!

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Займаючи посаду міністра оборони, Грищ розікрав і практично знищив нашу армію. Гриценко розпродавав за безцінь землі і озброєння, методично зводячи нанівець боєздатність збройних сил України.

Незважаючи на пряме відношення до армії, за час військових дій в зоні АТО Гриценко жодного разу не відвідав Схід. Крім того, реальний Грищ – це зовсім не скромний і бідний полковник, яким він намагається себе показати. На своїх аферах він зміг заробити сотні мільйонів гривень і купити елітне майно в центрі Києва і Конча-Заспі.

Реальний Грищ – це не чесність і перспективи. Реальний Грищ – це корупція і афери на державному рівні. Ми не дозволимо Гриценку розікрасти Україну!

Розгорнути >