RU Допомога сайту Цей сайт утримується за рахунок пожертвувань небайдужих громадян, Ви можете зробити свій внесок у свободу слова в Українї!
Головна / Статті / Кримінальні зв'язки

Кримінальні зв'язки

Президентську кампанію Гриценка спонсорують і українські олігархи – Мостова назвала імена

Спонсоры Грыща

Нещодавнє велике інтерв'ю Юлії Мостової Гордону дало багату поживу політичним експертам для роздумів про українських олігархів, що фінансують президентську кампанію її чоловіка – Анатолія Гриценка. Головний редактор «Дзеркала тижня», зазвичай, достатньо жовчно розмірковуючи як про олігархічний устрій в Україні, так і про відомих представників владно-олігархічного бомонду, зненацька вельми компліментарно відгукнулася про Бродського, Пінчука та Льовочкіна в своєму інтерв'ю Гордону.

«Креативна людина» Бродський

Потік улесливих слів та епітетів на адресу Михайла Бродського, який Мостова спрямувала на адресу надзвичайно скандального бізнесмена в своєму інтерв'ю, багатьох експертів навів на думку про те, що саме він є основним спонсором президентської кампанії Анатолія Гриценка.

Ось тільки деякі, найбільш характерні підлесливі характеристики, які видала Мостова Бродському у інтерв'ю Гордону: «Бродский является креативным человеком, с точки зрения государственной политики и экономики. Он подсказал различным властям массу полезных идей, которые впоследствии были воплощены в жизнь…Мы с Мишей – друзья. Я знаю всю сложность его характера, взрывоопасность, причем не только для окружающих, но и для него самого. При этом он очень толковый человек. Придет время, и все узнают… масса полезных идей, которые были реализованы различными властями, – это идеи Миши Бродского».

Мовні реверанси перед бізнесменом із надзвичайно неоднозначною репутацією разом із історією відомого співробітництва Гриценка з Бродським у період виборчих кампаній 2010-2014 років а також нинішнє активне використання ресурсів медіахолдингу OBOZ з метою насичення інформпростору навколо особи Гриценка як «одного із найретинговіших кандидатів у Президенти» – всі ці факти говорять про те, що «креативна людина» і «друг» Михайло Бродський знову вирішив спробувати повернутися у політику через медіа підтримку і фінансування передвиборчої кампанії Гриценка.

«Пінчук вміє бути ближчим мені»…

Саме за допомогою такої фрази Мостова влучно охарактеризували формат своїх відносин зі спонсором №2 президентської кампанії Анатолія Гриценка. Свого часу ставши перед вибором: кого – Пінчука чи Коломойського підтримувати у корпоративному конфлікті навколо Криворізького залізорудного комбінату, Мостова поставила на Пінчука і не прогадала. Як пише сайт antikor.com.ua, Мостова із головним редактором сайту «Українська правда» Притулою отримали від Пінчука 200 тисяч доларів за декілька публікацій на підтримку його бізнес позиції у судовій тяганині з Коломойським у Лондоні з приводу КЗК.

Прагматичний і той, хто не витрачає жодної копійки просто так Пінчук усвідомивши, наскільки вигідним може бути співробітництво з тандемом головного редактора впливового у вітчизняному істеблішменті видання і лідера партії, що регулярно бере участь у президентських та парламентських виборах, «зумів стати ближче» для захисту своїх бізнес інтересів за допомогою політичного та медійного ресурсів. Ця «близькість» має для подружньої пари Гриценко-Мостової вельми меркантильний інтерес: Мостова отримує чималі гонорари і за виступи на різноманітних відкритих і закритих форумах, які проводить фонд Пінчука, а сам Пінчук взявся фінансувати передвиборчу кампанію її чоловіка- «справжнього полковника». При цьому він також час від часу запрошує Гриценка у якості спікера, поповнюючи особисті рахунки політика на кругленькі суми за виступи.

«Льовочкін – грандіозна особистість»

Ще у 2007 році Льовочкін подавав до суду на Мостову за публікацію к ДТ, у якій вона звинувачувала чиновника у тому, що він має безпосереднє відношення до діяльності «РосУкрЕнерго». А вже 2018-го в інтерв’ю Гордону вона назвала колишнього голову Адміністрації Януковича «грандіозною особистістю».

Такий поворот на 180 градусів у відношеннях головного редактора газети «Дзеркало тижня» і за сумісництвом керівника передвиборчої кампанії Анатолія Гриценка Юлії Мостової з одним із найбільш одіозних діячів епохи правління «донецьких» пояснюється доволі просто. З однієї сторони, Льовочкіну по силах задовольнити будь-які фінансові апетити як самої Юлії Мостової, так і її «непрохідного» кандидата у Президенти Анатолія Гриценка.

З іншої, як вважає редактор рубрики «Політика» газети «Деловая столица» Тарас Клочко: «…единый кандидат от оппозиции" Гриценко на сегодняшний день вполне в интересах Левочкина». «Выступая…..своеобразным техническим кандидатом Гриценко выполняет классическую техническую функцию — дробит электорат национал-демократов, что дает некоторый шанс тому же Бойко. Как минимум на выход во второй тур, что без голосов из оккупированных Крыма и Донбасса совсем непросто даже для "единого кандидата от юго-востока"…».

Час появи інтерв'ю Мостової Гордону обрано не випадково. До кінця року, коли буде даний старт президентській гонці, залишилося не так багато часу, а з грошима у виборчій касі у лідера парії «Громадянська позиція», судячи з усього, не густо. Сам Гриценко, із зрозумілих причин, не може на кшталт Кіси Вороб'янінова із «Дванадцят стільців» випрошувати гроші на свою наперед програшну президентську кампанію.

Ось і доводиться його дружині, фактично, керівнику його передвиборчої кампанії розсипатися у своєму інтерв'ю у дифірамбах перед цими відомими бізнесменами і політиками- яскравими представниками української олігархічної касти, яку сама Мостова так захоплено критикує у проміжках між президентськими кампаніями в Україні.

Що ж стосується зворотніх зобов'язань, прийнятих на себе кандидатом у Президенти Анатолієм Гриценком по відношенню до фінансових спонсорів своєї кампанії, то найближче майбутнє покаже, чи потрібно було їм витрачатися на цей наперед відомий пропащий політичний проект

Анатолій Гриценко. Реальний Грищ
Ми у соцмережах
Допомога сайту
Якщо Вам не все одно, яким може бути майбутнє нашої країни, надсилайте свої пропозиції нам на адресу nebaiduzhi.2018@gmail.com або заповнюйте форму зворотнього зв'язку, і ми разом відкриємо правду про те, хто такий Грищ!

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Цей проект був створений для того, щоб пролити світло на корупційні діяння “реального Грища” – Анатолія Гриценка – і врятувати нашу Україну від лап цього шахрая. Кожен повинен знати про те, ким насправді є Грищ, і чому ми не можемо допустити, щоб він став президентом.

Хто буде наступним президентом? Це питання з надією задає собі кожен українець. Ми знаємо одне – наступним президентом не повинен стати Гриценко. Адже Грищ вже завдав нашій країні непоправної шкоди, і наше завдання – зупинити його!

На своєму офіційному сайті Анатолій Гриценко намагається створити собі образ “чесного і мужнього полковника”. Але реальний Грищ – це злодій і корупціонер, який небезпечний для нашої країни.

Ми, небайдужі громадяни України, хочемо, щоб Ви знали правду про те, ким є насправді Анатолій Гриценко.

Займаючи посаду міністра оборони, Грищ розікрав і практично знищив нашу армію. Гриценко розпродавав за безцінь землі і озброєння, методично зводячи нанівець боєздатність збройних сил України.

Незважаючи на пряме відношення до армії, за час військових дій в зоні АТО Гриценко жодного разу не відвідав Схід. Крім того, реальний Грищ – це зовсім не скромний і бідний полковник, яким він намагається себе показати. На своїх аферах він зміг заробити сотні мільйонів гривень і купити елітне майно в центрі Києва і Конча-Заспі.

Реальний Грищ – це не чесність і перспективи. Реальний Грищ – це корупція і афери на державному рівні. Ми не дозволимо Гриценку розікрасти Україну!

Розгорнути >